W środę naszym gospodarzem jest kawiarnia Tekla - kawa i winyle, gdzie odbędzie się cupping @kafarpalarniakawy, startujemy o 17:00.
W Tekli łączymy dwie pasje: miłość do wyśmienitej kawy speciality oraz fascynację analogową muzyką z płyt winylowych. W kawiarni można usłyszeć brzmienie wyjątkowych głośników Altec A7 – legendarnych modeli, które w latach 60. i 70. wypełniały dźwiękiem amerykańskie kina studyjne. Jesteśmy jedynym takim miejscem w Warszawie!W Tekli łączymy dwie pasje: miłość do wyśmienitej kawy speciality oraz fascynację analogową muzyką z płyt winylowych. W kawiarni można usłyszeć brzmienie wyjątkowych głośników Altec A7 – legendarnych modeli, które w latach 60. i 70. wypełniały dźwiękiem amerykańskie kina studyjne. Jesteśmy jedynym takim miejscem w Warszawie!
Kafar to marka założona w 2015r. przez grupę zaprzyjaźnionych baristów. Sercem projektu jest palarnia kawy specialty, która napędza pozostałe działania takie jak szkolenia, warsztaty i obsługę imprez plenerowych. Precyzyjnie selekcjonujemy sprowadzane ziarno, aby w naszej ofercie znalazły się kawy najwyższej jakości, pozyskiwane w sposób moralny, z poszanowaniem praw lokalnych społeczeństw.