Nowe wydarzenie

Proste zasady. Płacisz tylko wtedy, gdy sprzedajesz.

1 PLN + 3.5%
prowizji od sprzedaży biletu
Bezpłatne konferencje bez opłat
Kody rabatowe
Aplikacja mobilna organizatora
Ilość wydarzeń bez limitu
Lista uczestników w Excel
Brak opłaty dodatkowej za szybkie przelewy
Załóż konto

Naprawdę warto nas wybrać

Za darmo
Platforma jest darmowa dla każdego kupującego i organizującego
Bez zobowiązań
Nie podpisujemy umów, możesz zrezygnować kiedy chcesz
Prostota
To najłatwiejsze w użyciu narzędzie do szybkiej sprzedaży biletów

Zaufali nam

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Możesz dodawać wydarzenia do Evently bez żadnych zobowiązań, a zapłacisz jedynie wtedy, kiedy sprzedasz bilety na Twój event. Jeżeli chcesz płacić mniej, możesz wykorzystać plany abonamentowe i cieszyć się niskimi opłatami.
Tak. Jeżeli kupiłeś pakiet abonamentowy, faktura powinna być na Twoim mailu do 48h. Jeżeli jesteś na prowizji, otrzymasz fakturę wraz z rozliczeniem biletów.
Plany nie różnią się od siebie funkcjonalnością, każdy zarejestrowany organizator otrzymuje pełny potencjał Evently. Plany różnią się od siebie maksymalną ilością sprzedawanych przez Ciebie biletów w miesiącu (100, 250, 750 lub więcej).
Jeżeli wykupiłeś plan na miesiąc, możesz z niego zrezygnować w każdym momencie. Po rezygnacji, plan nie odnowi się na kolejny miesiąc. W przypadku wykupienia planu na rok, Twój plan straci ważność po roku od jego zakupu.
Ile tylko chcesz! Nie nakładamy na Ciebie limitów opublikowanych wydarzeń.
Jeżeli korzystasz z planu prowizyjnego, obsługa szybkich płatności jest po naszej stronie, a Ty, jako organizator, otrzymasz finalny przelew za zakupione bilety maksymalnie do 7 dni po zakończonym wydarzeniu.

Jeżeli korzystasz z planu abonamentowego, możesz skorzystać z naszego konta do obsługi szybkich płatności TPay (wiąże się to z dodatkową dopłatą 1,5% za każdą zrealizowaną płatność) lub skorzystać z własnego konta na TPay.
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz