Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
CÓRY & LIVE BAND // KONCERT PREMIEROWY

CÓRY & LIVE BAND // KONCERT PREMIEROWY

Wydarzenie zakończone

CÓRY & LIVE BAND // KONCERT PREMIEROWY 

 

TAM GDZIE SOUL SPOTYKA SIĘ Z HIP HOPEM, zespół CÓRY zaprasza na wyjątkowy koncert premierowy z live bandem, w którego skład wchodzą poznańscy i łódzcy muzycy zaangażowani w cykl imprez Neo-Soul/Hip Hop Live Session. Będzie to jedyna szansa aby usłyszeć przedpremierowo utwory z pierwszej płyty zagranych na żywych instrumentach. Oprawę muzyczną wydarzenia współtworzą Piotr Kraśner a.k.a Nasty P (perkusja), Grzegorz Tomkowski (pianino), Łukasz Kotasiński (bas), Jan Zalęski (gitara) oraz Marcin Felczyński (trąbka). Na koncercie pojawi się również gość specjalny: Maggy Moroz, warszawska raperka, znana publice z utworów takich, jak GŁÓD czy SPACE. Po koncercie zapraszamy na afterparty, na którym za deckami stanie Hubert Tas.

 

“IDZIEMY PO SWOJE” to debiutancka płyta poznańskiego duetu wokalno-producenckiego CÓRY, który współtworzą Natalia Hoffmann-Pawlak i Kasia Tontor, osadzona w klimatach muzycznych, określanych przez artystki jako SOUL & RAP czyli unikatowa mieszkanka hiphopowych beatów i soulowych harmonii. Album przedstawia rzeczywistość oczami dwóch młodych kobiet, które dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi dorastania i podejmowania nowych ról społecznych: matki, żony, przyjaciółki, terapeutki oraz próby ich połączenia z realizacją pragnień i marzeń związanych z muzyką. Na płycie można usłyszeć nostalgię lat 90’ w połączeniu z nowoczesnymi brzmieniami. Premiera płyty planowana jest na 24.06. Dotychczasowa twórczość CÓR w linkach poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=TrWDG3RvoVg

https://www.youtube.com/watch?v=YRHfsnhgXFE

https://www.youtube.com/watch?v=genPYc5VQFw

https://www.youtube.com/watch?v=SSh_Y_WZPZY

 

HARMONOGRAM 

19:00 otwarcie bramek 

20:00 warmUP (Nasty P) 

20:30 Maggy Moroz 

21:00 CÓRY & LIVE BAND 

22:30 Hubert Tas

Od 23 czerwca 2022, czwartek
Do 24 czerwca 2022, piątek
Od 1900 Do 0200
60-867 Poznań, Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz