facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Baby, dziołchy, krasnolice... Opowieści ludów słowiańskich

Baby, dziołchy, krasnolice... Opowieści ludów słowiańskich

Bilety od 30 PLN

Zapraszamy do magicznego świata opowiadanych na żywo historii! 

To niezwykle spotkanie ze słowiańskimi opowieściami o kobietach - ich mądrości, delikatności, ale również odwadze, wytrwałości, sprycie i sile miłości. W programie znajdą się min. opowieści polskie, słowackie, z kresów wschodnich, pieśni ukraińskie, kompozycje muzyczne w klimacie etno. A któż lepiej przekaże losy słowiańskich bohaterek jak nie kobiety? 

Alia Vuk jest opowiadaczką z Wrocławia, specjalizuje się w folklorze wschodnim. Czynnie uczestniczy w działaniach środowiska polskich opowiadaczy, w roku 2020 zorganizowała warsztaty Sztuki Opowiadania we Wrocławiu, a na swoim koncie ma występy we Wrocławiu, Świdnicy, Radomiu i Warszawie. 

Masza Bogucka to opowiadaczka, która od niedawna zajmuje się tą formą sztuki. Dotychczas przez wiele lat tworzyła wydarzenia teatralne, artystyczne, zajmując się m.in animacją i edukacją kulturalną. Z urodzenia i sercem wrocławianka.  

Opowiadaczkom towarzyszyć będzie muzyk Witek Kowaliszyn, znany fanom muzyki etno z zespołów Berkanan, czy Srednusha. Artysta wykorzysta instrumenty etniczne i folkowe, również własnoręcznie stworzone. 

29 maja 2022, niedziela
Od 1900 Do 2100
50-040 Wrocław, Podwale
WedrowkiPub
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz