Nowe wydarzenie
Stan Młodych 2022

Stan Młodych 2022

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy na konferencję Stan Młodych 2022. 

To przestrzeń dyskusji młodych z ekspertami, aktywistkami i decydentami z różnych dziedzin. W tym roku rozmawiamy o szeroko rozumianym wzroście.
 

Dzięki udziałowi:

  • Zwiększysz swoją wiedzę i poszerzysz perspektywy na tematy związane z gospodarką, edukacją lub polityką społeczną (zgodnie z Twoimi zainteresowaniami!),
  • Zyskasz okazję do rozmowy z osobami, które obecnie kreują debatę publiczną: naukowczyniami, politykami, aktywistkami, przedsiębiorcami;
  • Poznasz osoby z całej Polski, reprezentujące dziesiątki organizacji i kół naukowych. Takiej okazji do networkingu nie było już dawno!
  • Weźmiesz udział w profesjonalnych warsztatach opartych na metodach edukacji pozaformalnej.

Nie lubimy nudnych wydarzeń. Dlatego każdy element programu w pełni Cię zaangażuje i da Ci możliwość udziału w dyskusji.

Stan Młodych to spotkanie ponad 150 studentów i studentek z całej Polski i okazja do pierwszej od dawna tak szerokiej i wnikliwej dyskusji offline. 

W tym roku przygotowaliśmy 3 ścieżki tematyczne:

  • gospodarka
  • edukacja
  • polityka społeczna

Celem wydarzenia jest zderzyć perspektywę osób na co dzień kształtujących debatę publiczną w Polsce z poglądami studentów i studentek. Na początku oddamy scenę 6 młodym osobom z Krakowa, Warszawy, Lublina, Poznania i Gdańska, by zainspirować się ich zdaniem na temat najważniejszych obecnie kwestii gospodarczych, edukacyjnych i społecznych. Później zaprosimy Cię na warsztaty grupowe, podczas których posłuchamy Twojej perspektywy na wybrane tematy, a następnie poprowadzimy sześć paneli dyskusyjnych, w ramach których będziesz mieć szansę skonfrontowania swoich przekonań z perspektywami osób publicznych, które na co dzień kształtują naszą rzeczywistość. 

Już niedługo podzielimy się nazwiskami osób, które pojawią się na wydarzeniu. Obiecujemy - warto na nie czekać!

Spotykamy się 27 maja 2022 r. w Centrum Nauki Kopernik. Udział jest darmowy, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego polecamy pobrać bilet już dziś. Więcej szczegółów na oficjalnym facebookowym wydarzeniu.

Konferencja jest częścią projektu #StanMłodych2022 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

27 maja 2022, piątek
Od 0800 Do 1830
00-390 Warszawa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Centrum Nauki Kopernik
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz