Nowe wydarzenie
III edycja Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS.

III edycja Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS.

Wydarzenie zakończone

Głos jest ważną częścią Ciebie

Żaden człowiek nie ma prawa powiedzieć drugiemu człowiekowi, że NIE MA GŁOSU.  Zdanie to uderza nie tylko w zdolność śpiewania, ale przede wszystkim w tożsamość i pewność siebie. Osoby, które słyszą w dzieciństwie, że "nie mają głosu" często zaprzestają śpiewania na długie lata (10, 20, 30), do czasu, aż spotkają kogoś, kto obudzi ich głos na nowo. Podczas pracy z tymi, którzy zamilkli w dzieciństwie lub później, ponieważ usłyszeli nieprawdziwe, wykluczające i bezpodstawne zdania: NIE MASZ GŁOSU, dzieci i ryby głosu nie mają itp. ujawnia się bardzo często umniejszanie własnego głosu nie tylko tego słyszalnego - ale też myśli, przekonań, potrzeb, intuicji, marzeń, aspiracji. Osoby te często traktują głos innych ludzi -  rodziców, opiekunów, nauczycieli, partnerów, współpracowników, własnych dzieci, jako ważniejszy  i decydujący. Głos innych staje się  bardziej znaczący niż własny. Chcemy to zmienić. Każdy głos zasługuje na szacunek i wysłuchanie. Każdy głos jest jedyny i bezcenny, nawet jeśli nie jest doskonały.

Założenia konferencji:

  • Szanujemy głos każdego człowieka.
  • Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której każda osoba marząca o śpiewaniu, odzyskaniu pełni głosu i odwagi używania go otrzyma profesjonalne wsparcie.
  • Rozpoczynamy kampanię jednoczącą ekspertów i pasjonatów śpiewu, która sprawi, że za kilka lat żadne dziecko w Polsce nie usłyszy piętnujących słów: "Nie masz głosu".
  • Włączamy się w interdyscyplinarne działania osób reprezentujących środowiska: sztuka, nauka, biznes, których celem jest popularyzowanie śpiewu.
  • Propagujemy edukację bez przemocy i opresji. Kończymy erę "nie masz głosu", a rozpoczynamy ERĘ TWÓRCZOŚCI.

 

Zapraszamy na III edycję Ogólnopolskiej Konferencji MAM GŁOS. O śpiewie z różnych perspektyw: nauka, sztuka, biznes już w dniach 5-6 marca 2022, online!

Więcej informacji: https://niemamglosu.pl/

 

Od 05 marca 2022, sobota
Do 06 marca 2022, niedziela
Od 1200 Do 1800
ONLINE
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz