Nowe wydarzenie
Mateusz Wójcik - akordeonowy koncert w Miejscu Wielu Sztuk

Mateusz Wójcik - akordeonowy koncert w Miejscu Wielu Sztuk

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy na wyjątkowy koncert akordeonowy, który zabierze Państwa w muzyczną podróż pełną różnorodnych krajobrazów i emocji. Program koncertu to starannie dobrana mieszanka kompozycji zarówno klasycznych jak i współczesnych, ukazujących wszechstronność i unikalność akordeonu. Wysłuchają Państwo kompozycje inspirowane muzyką ludową z różnych zakątków Europy. Nie zabraknie również klasycznych dzieł wielkich mistrzów tj. Johann Sebastian Bach, Domenico Scarlatti czy Johannes Brahms. Romantyzm i elegancję wprowadzą kompozycje francuskie.

To będzie wieczór niezapomnianych wrażeń i pięknych wzruszeń zbudowanych na wyjątkowych interpretacjach Mateusza ukazujących bogactwo brzmienia akordeonu przy wykorzystaniu nowoczesnych  technik gry.

Miejsce Wielu Sztuk jest przestrzenią artystyczną. Cyklicznie odbywają się tu spotkania z ciekawymi ludźmi oraz koncerty. Na co dzień można tu zobaczyć autorską galerię obrazów Bartka Draka i niezwykłe rękodzieło: biżuterię wykonywaną przez Agę Radziejewską. Zapraszamy do Łomnicy na ul. Karkonoską 57a.
 13 lipca 2024r.
Godz. 19:00
Bilet 60pln.
Ilość miejsc jest ograniczona. 

Kontakt:

[email protected]

tel.  531 254 587 lub 608 254 724

www.paraluzja.art

 

13 lipca 2024, sobota
Od 1900 Do 2000
58-508 Łomnica
ul. Karkonoska 57a
na miejscu dostępny jest parking
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz