Nowe wydarzenie
"Sprzedaż relacyjna" Bartłomiej Bucholc

"Sprzedaż relacyjna" Bartłomiej Bucholc

Wydarzenie zakończone

Czołem Asbirowcy,

Zapraszamy na nowe spotkanie klubowe! Spotykamy się we wtorek 11 czerwca, o godzinie 19:00. LOKALIZACJA: ul Zwierzyniecka 20 Poznań. Zaproszeni są obecni studenci i absolwenci ASBIRO, ich przyjaciele, znajomi i rodzina oraz wszystkie przedsiębiorcze osoby chcące się rozwijać i integrować.

Agenda:

19:00 - 20:00: networking na chillku

20:00 - 21:30: wykład / warsztaty „Sprzedaż relacyjna, umiejętność, dzięki której przetrwasz każdy kryzys”

21:30 - część nieoficjalna :)

W trakcie spotkania będzie dostępny kącik kawowy i przekąski

 

O prelegencie:

Jestem Przedsiębiorcą, Wykładowcą i Ekspertem sprzedaży relacyjnej. Ukończyłem studia MBA na kierunku Sprzedaż i Marketing na Uczelni ASBiRO oraz Akademię Młodego Lidera w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. 

W ciągu 9 lat mojej kariery miałem zaszczyt współpracować z 50 największymi markami na świecie, angażując się w kreację innowacyjnych kampanii marketingowych, w tym Nike, Timberland, Adidas, Puma, czy IQOS. Jako wykładowca na uczelni biznesowej ASBIRO, dzielę się z entuzjazmem i wiedzą z zakresu sprzedaży i marketingu, wspierając przedsiębiorców w ich rozwoju zawodowym.

Jestem także Koordynatorem Klubu Lokalnego ASBIRO Trójmiasto, gdzie angażuję się w budowanie silnej społeczności biznesowej i tworzę przestrzeń dla twórczego rozwoju. 

Byłem nominowany do nagrody Pomorskie Sztormy w kategorii Młody Biznes Roku, organizowanej przez Gazetę Wyborczą, za innowacyjne podejście do biznesu. Znalazłem się w gronie nominowanych do rankingu "50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie" magazynu BRIEF. 

Moje zaangażowanie w rozwój biznesu nie kończy się na pracy operacyjnej. Jako juror konkursów biznesowych mam przyjemność oceniać i wspierać innowacyjne projekty, które mają potencjał zmieniać oblicze rynku. 

W moim życiu i pracy kieruję się poglądami Austriackiej Szkoły Ekonomii, wierząc, że wolny rynek i przedsiębiorczość są kluczowe dla rozwoju społeczeństwa. Moja supermoc, czyli sprzedaż relacyjna, opiera się na budowaniu trwałych relacji z klientami, co uważam za kluczowy element sukcesu w życiu i biznesie. Jako miłośnik pozaschematycznego myślenia w sprzedaży i marketingu zawsze jestem gotów na wyzwania i nowe, nieodkryte ścieżki.

 

Wolności i sukcesów!

Do zobaczenia we wtorek!

11 czerwca 2024, wtorek
Od 1900 Do 2300
Poznań
ul. Zwierzyniecka 20
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz