Nowe wydarzenie
Konferencja Zinzino Polska

Konferencja Zinzino Polska

Bilety od 249 PLN

Prestiżowa konferencja Zinzino Polska już we wrześniu wyniesie Cię na kolejny poziom pojmowania i budowania Biznesu. Genialni mówcy, praktycy z zakresu Network Marketingu i ich autentyczne podejście do budowania zespołów oraz strategii działania pozwolą by każdy zabrał z tego spotkania swoją pigułkę sukcesu. Grzejąc się w ogniu pasji i wzajemnego uznania wyjedziesz z konferencji zainspirowany i zmotywowany do budowania swojego biznesu.

Absolutną ucztą będzie wystąpienie założyciela i fundatora Zinzino, autora książki wyzwanie 90 dni,  Øriana Saele, który swoją charyzmą, niebywałym doświadczeniem oraz niezaprzeczalnym autorytetem w dziedzinie Network Marketingu i pełnym pasji przekazem sprawi, że wizja, którą emanuje Zinzino stanie się jeszcze bliższa i dostępna dla każdego.

 

Konferencja pobudzi Twój głód sukcesu a wieczorna uroczysta kolacja rozbudzi zarówno podniebienie jak i stworzy przestrzeń do wzajemnej wymiany myśli, budowania relacji czy rozkoszowania się trawieniem wykwintnych posiłków i zdobytej na konferencji wiedzy.

 

Zarezerwuj swoje miejsce kupując bilet, możesz skorzystać z opcji wyboru jeżeli chodzi o Konferencje i kolację jak również opcję wyboru ceny, która będzie stopniowo wzrastać w miarę upływu czasu.

W naszym biznesie szybkość jest jedną z głównych wartości, zatem nie zwlekaj i zarejestruj siebie i ludzi, których ze sobą zabierzesz.

 

Do 30 Czerwca

Konferencja bez uroczystej kolacji: 249 zł

Konferencja z uroczystą kolacją: 399 zł

 

Do 7 Września:

 

Konferencja bez uroczystej kolacji: 299 zł

Konferencja z uroczystą kolacją: 449 zł

Miejsce: Hotel Diament ul. 3-go Maja 122a Zabrze

Termin: 7 września 2024

Od 10 maja 2024, piątek
Do 01 lipca 2024, poniedziałek
Od 1409 Do 1409
Zabrze
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz