Nowe wydarzenie
Meaningful Brand, czyli osobisty storytelling - warsztaty

Meaningful Brand, czyli osobisty storytelling - warsztaty

Wydarzenie zakończone

Meaningful Brand, czyli osobisty storytelling. Jak kreatywnie i w zgodzie ze sobą mówić o swojej marce (nie tylko osobistej) - budowanie marki nie tylko na bazie trendów i marketingu, ale przede wszystkim bazując na swojej autentyczności i wartościach. 🙌

 

Podczas warsztatu:

◼ przyjrzysz się rozwojowi koncepcji meaningful brand

◼z(re)definiujesz wartości swojej marki

◼ określisz archetypy swojej marki

◼poznasz zalety journalingu w kontekście rozwoju Twojej marki  

◼nawiążesz nowe znajomości

 

Ten warsztat to 90% praktyki i 10% teorii! 😀

Każda uczestniczka będzie zaangażowana w 100% w działania.

 

Podczas warsztatu będą wykorzystane metody pracy z kartami wartości i archetypami, metaforą a także wyobraźnią, co również pobudzi Waszą kreatywność i da nową perspektywę spojrzenia na temat storytellingu i podstaw własnej marki osobistej.

Warsztat to także świetna okazja do wymiany kontaktów, wspólnej inspiracji a także burzy mózgów w bezpiecznej i wspierającej atmosferze idei co-creation!

 

👉Gdzie? Niegaleria, ul. Tęczowa 1

👉Kiedy? 27.03.2024 17:30 - 20:30

 

Prelegentka

Linda Parys  - multipasjonatka, trenerka kreatywności i świadomego odpoczynku, coach ICC, fotografka. Zajmuje się budowaniem strategii marek osobistych oraz wspieraniem w poszukiwaniu swoich pasji oraz zadbania o własny dobrostan. Współzałożycielka agencji kreatywnej Osobiście i platformy Brand Spa oraz twórczyni autorskiej metody pobudzania kreatywności Creative Mindset. Uważa, że nasze ciało jest tak samo ważne w pracy i w życiu codziennym, jak nasz umysł, dlatego pasjonuje ją zgłębianie stanu flow, odkrywanie prawdziwego potencjału oraz szukanie autentyczności i przyjemności we wszystkim, co robimy. Wierzy, że zrelaksowane ciało idzie w parze z kreatywnym umysłem i jasną wizją naszego działania.

 

27 marca 2024, środa
Od 1730 Do 2030
WROCŁAW
ul. ul. Tęczowa 1
NIEGALERIA
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz