Nowe wydarzenie
[WARSZAWA] Wirefall / Niadara / free air

[WARSZAWA] Wirefall / Niadara / free air

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy na koncert który odbędzie się 07.06 w warszawskim Voodoo Club.

Start godzina: 18:30

Wirefall łączy w sobie energetyczny nu metal z nowoczesnym hip-hopem. Tworząc swoją muzykę, sięgają do korzeni znanych zespołów nu metalowych, dodając do tego świeżego ducha.
Zespół stawia sobie ambitne cele, a ich muzyka to mieszanka różnych stylów. Wyróżniają się nie tylko energią podczas koncertów na żywo, ale także przez słuchawki, dzięki mocnym rytmom i niepowtarzalnemu brzmieniu. Zawsze szukają nowych sposobów wyrażenia siebie muzycznie, co sprawia, że Wirefall to coś więcej niż zwykły zespół nu metalowy – są prawdziwą siłą na polskiej scenie muzycznej.

Instagram: https://www.instagram.com/wirefall_band/
Facebook: https://www.facebook.com/wirefallband
YouTube: https://www.youtube.com/@wirefall_band
Music: http://wirefallband.com/
Website: http://wirefallband.com/

 

Niadara

Początkowe kroki stawiane były na Katowickiej scenie muzycznej. "Pierwszym drygiem do skonstruowania kapeli były autorskie utwory które chciałem grać na żywo" - Karol .

W 2019 roku ukazała się debiutancka płyta zatytułowana "Niadara" z której wywodzi się pierwszy singiel "Jungle Of Jerk" do którego klip został zrealizowany w większości w Los Angeles w Californii.

Graliśmy na wielu imprezach undergroundowych oraz
bardziej komercyjnych między innymi Festiwal Sztuki Alternatywnej w Krakowie, Seattle Night w Warszawie, Juwenaliach. Z biegiem czasu brzmienie zespołu zostało upstrzone w rozmaite partie syntezatorów oraz loopów.

Aktualnie ugotowaliśmy drugi album którego singlem jest już dostępny utwór pt„Clue" i „Dance” premiera albumu przewidywana jest na rok 2023

- Best Day Ever (Mac Miller Cover) / Live Session https://youtu.be/04Fl8uV2pII
- Clue (Winter Live Session) https://youtu.be/MzXYiKbYYl8
- Dance (Live from Maq Records) https://youtu.be/F-BlkWgOsJ8

 

free air

free air to 5 planet, których słońcem jest muzyka.

Pogranicze progrocka i nu-metalu. Nieregularne metra i nieszablonowe kompozycje, zmieniające się tak szybko jak nasza rzeczywistość. Melodyjne linie gitar oraz wokalu przeplatane krzykiem i szeptem. Emocjonalne stąpanie po oktawach i pełna energii euforia.

Zespół powstał w 2010 r., ma na swoim koncie dwa albumy "Miasto S.S" (2013) oraz "the octaves of mine" (2021). Premiera drugiej płyty miała miejsce podczas Festiwalu Local Secret w Cieszynie, drugi koncert promocyjny odbył się na Slot Art Festiwalu w Lubiążu. Zwycięzcy Przeglądu "Żubrowisko" 2022 r. W 2023 r. wydali dwa single - cover "defto" Jamala oraz autorskie "śladami snu". Utwory zespołu gościły na antenach m.in. Antyradio, Radio Afera, Opole, Bemowo, SOK, Sygnały oraz Pro-Radio. Na 2024 r. zaplanowano wydanie trzeciego singla.

" „The octaves of mine” to jeden z tych albumów, które tworzą spójną całość dzięki pozornie przypadkowemu połączeniu ze sobą różnych, w teorii niepasujących do siebie elementów. "
~Barlinecki Meloman

FB: https://www.facebook.com/freeair.official
IG: https://www.instagram.com/freeair.official/
YT: https://www.youtube.com/@freeair

07 czerwca 2024, piątek
Od 1830 Do 2130
Warszawa
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz