Nowe wydarzenie
Czułe Tinderowanie - 05.04 - Warszawa [WYPRZEDANE]

Czułe Tinderowanie - 05.04 - Warszawa [WYPRZEDANE]

Wydarzenie zakończone

CZUŁE TINDEROWANIE
świadome poznawanie siebie i innych

~~~~~~~~~~

otwórz się na miłość, poznaj siebie lepiej, znajdź przyjaciół, zainspiruj się, baw się dobrze w towarzystwie ciekawych ludzi

~~~~~~~~~~

grupa wiekowa: 30-45

nie pytamy o Twój wiek przy kupowaniu biletu ani wiek uczestników nie jest poruszany podczas wydarzenia, więc jeśli tylko czujesz, że przynależysz do tej grupy (mając 29 lat i 46 też) i chcesz w takiej grupie wiekowej poznawać ludzi, to zapraszamy

~~~~~~~~~~

Aby być poinformowaną.ym o kolejnych edycjach / wpisać się na listę rezerwową, wypełnij ten formularz: https://forms.gle/3Q8UUSvVidkUXF7C9

~~~~~~~~~~

* Ciekawość * Szczera Komunikacja * Autentyczność * Czułość * Obecność * Świadome Relacje * Pragnienia * Granice * Intymność * Bliskość

~~~~~~~~~~

Randkowanie w 21 wieku to nie lada orzech do zgryzienia.

Siedzimy wpatrzeni z determinacją w wyświetlacze telefonów, scrollując onlajnowe profile osób których nie znamy. Oceniamy siebie nawzajem w kilka sekund i mamy już werdykt. Prawo czy lewo?

I więcej przesłajpowanych profili. I więcej matchów. Może to właśnie za następnym zdjęciem znajdziemy prawdziwą miłość, kogoś kto sprawi, że czujemy się żywi?

Z biegiem czasu może opadają nam ręce, może tracimy nadzieję, może czujemy, że bezsensownie tracimy czas. Jesteśmy rozczarowani.

Albo może i pójdziemy na tą randkę i po pierwszych minutach chcemy potajemnie wyjść. Albo porandkujemy trochę, ale z biegiem czasu poczujemy, że czegoś nam brakuje, za czymś tęsknimy, czegoś nie ma.

~~~~~~~~~~

A gdyby tak zredefiniować co to znaczy to całe randkowanie? Bez avatarów, bez masek, bez onlajnowego bullshitu?

A jeśli nawiązywalibyśmy nowe relacje świadome, w pełnej obecności i wrażliwości, dzieląc się szczerze, wsłuchując, budując powoli intymność, komunikując swoje pragnienia, potrzeby, granice na ten moment?

Brzmi intrygująco?

Jeśli na hasło “speed dating” w tytule wydarzenia masz niezrozumiały cringe na twarzy, to odetchnij - zapraszamy Cię na zupełnie nowy format, którego jeszcze wcześniej nie było. Przyjdź, śmiej się i odkrywaj.

Najprawdopodobniej będzie to zupełnie nowe podejście do randkowania jakiego kiedykolwiek doświadczyłaś.eś.

Wspólnie stworzymy laboratorium do eksploracji połączeń umysłu, serca, ducha i ciała z innymi ludźmi. To szansa zarówno do spotkania pięknych istot w świadomy i otwarty sposób, jak i głębokiego spotkania siebie w budowaniu nowych relacji z innymi.

~~~~~~~~~~

Czułe Tinderowanie - Świadomy Speed Dating to zabawniejsze, czulsze i głębsze podejście do klasycznego speed datingu (po polsku nazywanych szybkimi randkami).

Uwaga! To doświadczenie może zmienić jak budujesz relacje ludźmi oraz da Ci umiejętności, które pomogą rozkwitnąć zdrowym związkom.

To nietuzinkowa okazja do poznania podobnie myślących, ciekawych i otwartych ludzi, oraz do stworzenia głębokich, satysfakcjonujących połączeń.

Tak jak w klasycznym speed datingu, tak i tutaj wyobraź sobie pokój z 20-30 osobami w dwóch kręgach: kobiet i mężczyzn. Stoicie na przeciwko siebie, poprowadzimy Was przez krótkie ćwiczenie z budowania świadomej intymności, po zakończeniu następuje “zmiana partnera”, przechodzisz do kolejnej “szybkiej randki” aka kolejnego ćwiczenia z następną osobą. I tak kilkanaście razy, aż wszyscy będą mieli szansę doświadczyć siebie nawzajem.

Ćwiczenia są zarówno zabawne, jak i głębokie, tworzą piękną możliwość, aby poczuć, jak się czujesz z nową osobą poza tradycyjną pogawędką "co tam?", “skąd jesteś?” i “gdzie pracujesz?”.

Stworzyłyśmy to wydarzenie, korzystając z narzędzi budowania autentycznych relacji oraz technik odczuwania siebie nawzajem na subtelnym poziomie. Tak, aby używając naszych zmysłów, łączyć się z ludźmi i poczuć jacy jesteśmy poza osiągnięciami, tytułami zawodowymi i powierzchowną zasłoną.

Wszystko to w pięknej, bezpiecznej przestrzeni, w której Twoje prawdziwe ja jest delikatnie wydobywane na powierzchnię i celebrowane. Zabierzesz ze sobą narzędzia do świadomej komunikacji i czułej intymności, spędzisz inspirujący wieczór w gronie ciekawych ludzi, i może nawet poznasz kogoś specjalnego.

Przyjdź z otwartym umysłem, ciekawością i chęcią otwarcia serca.

Nie możemy się doczekać, aby zagłębić się w to doświadczenie razem z Tobą!

~~~~~~~~~~

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

1. możesz kogoś poznać

Tak to się zdarza! Słyszałyśmy o osobach, które weszły w związek z kimś z Czułego Tinderowania oraz o osobach, które zawarły przyjaźnie, spotykały się i chodziły na randki z osobami poznanymi podczas naszych wydarzeń. Jest to w końcu wydarzenie nastawione na poznawanie nowych osób

2. możesz mieć przyjemny czas

u nas spędzisz czas z ludźmi, którzy tak samo jak ty cenią sobie czułość i chcą tworzyć zdrowe relacje. Będziesz w grupie świadomych ludzi pragnących więcej od życia i relacji.

3. możesz zabrać ze sobą cenne narzędzia do budowania relacji

w czasie około 3 godzin interakcji poznasz piękne i ważne narzędzia do wzbogacenia Twoich relacji, i tych obecnych i przyszłych. W Czułym Tinderowaniu chodzi bardziej o to jak się czujesz w danej relacji, a nie jaką historyjkę/ w jakich schemat myślowy wchodzi Twoja głowa w tej relacji. Pozbierałyśmy 15 różnorodnych ćwiczeń, które są nastawione na wzajemne poznanie się z różnych stron, m.in. wykorzystujemy techniki ze szkoły Autentycznych Relacji oraz Koła Zgody. Nawet jeśli niektóre narzędzia są Ci już znane, to pamiętaj, że w każdej chwili i z każda osobą jest zupełnie nowa historia. Osobiście przerabiałyśmy pewne ćwiczenia X-krotnie. Pozostając w otwartości i ciekawości co jest rzeczywiście tu i teraz, możesz odkryć nowy wymiar relacyjności nawet w dobrze znanych ćwiczeniach.

4. możesz poznać siebie lepiej

Czułe Tinderowanie to unikatowa możliwość spotkania ~15 osób, gdzie szybko zauważysz, że Twoje doświadczenie bycia w każdej interakcji jest zupełnie inne. Dla wielu naszych uczestników to doświadczenie nauczyło ich czegoś ważnego na temat ich samych w relacji, odważyli się pokazać z innej strony niż zwykle, co jest dla nich łatwe, co jest trudne w nawiązywaniu nowych relacji. Obserwując siebie w relacji w neutralny sposób, bez natychmiastowej oceny źle/dobrze, podoba się/nie podoba się, masz szansę na prawdziwe zobaczenie i poczucie siebie. Trochę jak medytacja, ale nie we własnym zamkniętym świecie, a z otwartymi oczami i w interakcji z osobą na przeciwko. To jest to miejsce, z którego można podjąć świadome decyzje w naszych relacjach.

~~~~~~~~~~

SZCZEGÓŁY PRAKTYCZNE

Naszą podstawową zasadą jest pełna świadomość - ta przestrzeń jest wolna od wszelkiego rodzaju alkoholu i narkotyków. Przyjdź na 100% TRZEŹWO.

W klasycznym speed dating'u od razu byśmy zaczęli od rozmów. U nas wygląda to inaczej.

Nasz wspólny wieczór składa się z 5 części:

1. Przyjazd i rejestracja o 18:30. Prosimy o punktualne przybycie (drzwi otwarte od 18:15)

2. Zaczniemy od wspólnego wylądowania w przestrzeni przez lekki facylitowany ruch oraz medytację łączącą Cię z Twoimi intencjami oraz pragnieniami na ten wieczór. Witamy wszystkie nasze uczucia, zarówno podniecenie jak i strach, puszczamy oczekiwania i stres. Przygotowujemy się na wspólne rozpoczęcie wydarzenia z osadzonego, miękkiego i czułego miejsca.

3. Wspólnie omówimy wartości, ustalenia i granice wydarzenia, aby każdy czuł się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie.

4. Świadome szybkie randki. Czułe Tinderowanie to laboratorium eksploracji. Niektóre z ćwiczeń stworzone są po to, aby zbadać jak się czujemy w obecności drugiego człowieka. Wszystkie ćwiczenia podczas naszego wydarzenia są zaproszeniem, nie wymaganiem. Zawsze pracujesz do poziomu swoich granic, poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

5. Krąg zamykający i świadoma mieszanka parująca / świadomy matching

~~~~~~~~~~

DLA KOGO?

✦ Dla tych ciekawych siebie, innych, świata, otwartych na nowe

✦ Dla osób, które nie chcą zakładać masek ani układać strategii na poznanie nowych osób

✦ Dla wszystkich, którzy pragną bardziej autentycznych i satysfakcjonujących połączeń w swoim życiu

✦ Dla tych, którzy lubią poznawać żywe i prawdziwe osoby, myślące poza schematami

✦ Dla osób, które są znudzone sztywnymi, sztucznymi, powierzchownymi rozmowami

✦ Dla tych, którzy szukają więcej bliskości, intymności, czułości, obecności w relacjach międzyludzkich

✦ Dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć głębszego randkowania

✦ Dla tych, którzy chcą odkryć miłość bez strachu

Ta edycja Czułego Tinderowania jest heteronormatywna* - z uwagi na praktyczną logistykę poszczególnych modułów spotkania i klarowność pomiędzy uczestnikami: zapraszamy osoby identyfikujące się jako kobiety bądź mężczyźni (w części “speed dating” spotkasz się tylko z płcią przeciwną, bilety są sprzedawane dla kobiet i mężczyzn osobno) 

*ważne: nie chodzi o Twoją orientację, ale rodzaj relacji - czyli poszukiwania w parach damsko - męskich, wokół których będzie orbitować nasze spotkanie. Tzn. możesz być osobą o szerszych preferencjach, ale w tym konkretnie spotkaniu będziemy poznawać się w mieszanych parach kobiet szukających partnera w męskim ciele i odwrotnie.

+

ta edycja Czułego Tinderowania jest dla grupy wiekowej: 30-45

nie pytamy o Twój wiek przy kupowaniu biletu ani wiek uczestników nie jest poruszany podczas wydarzenia, więc jeśli tylko czujesz, że przynależysz do tej grupy (mając 29 lat i 46 też ) i chcesz w takiej grupie wiekowej poznawać ludzi, to zapraszamy

+

Przy zakupie biletu nie pytamy o status relacyjny.

Czułe Tinderowanie to wydarzenie dla osób otwartych na nowe relacje - zarówno single, jak i osoby w otwartych / poliamorycznych związkach i w alternatywnych strukturach relacyjnych są u nas mile widziane.

~~~~~~~~~~

GDZIE I KIEDY:

18:30 - 22:30
Piątek, 5.04.2024

Strefa Bycia

Świętego Mikołaja 1

01-307 Warszawa Bemowo

~~~~~~~~~~

BILETY:

166 PLN - Pierwsze Bilety
188 PLN - Ostatnie Bilety

/ miejsca są ograniczone /

Aby być poinformowaną.ym o kolejnych edycjach, wypełnij ten formularz: https://forms.gle/3Q8UUSvVidkUXF7C9

SPRZEDAŻ NA DRZWIACH:
Jeśli bilety na wydarzenie nie zostaną wyprzedane, przy wejściu będą dostępne bilety według kolejności zgłoszeń. Czekamy na Ciebie do 18:30

* POLITYKA ZWROTÓW:
Ze względu na charakter wydarzenia bilet jest bezzwrotny. Jeśli zrezygnujesz z udziału i dasz nam o tym MAILOWO znać najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia, możesz przenieść swój bilet na dowolny z warsztatów Aleksandry Marii Love i Kasi Chojnackiej w ciągu najbliższego roku.

Prosimy o powiadomienie nas z wyprzedzeniem, abyśmy mogły upewnić się, że mamy równowagę płciową uczestników

PYTANIA o wydarzenie?
Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez Messengera albo wyślij nam e-maila na [email protected].

~~~~~~~~~~

FACYLITACJA

Czułe Tinderowanie jest współkreacją Aleksandry Marii Love i Kasi Chojnackiej.

 

Aleksandra

Aleksandra już od 15 lat prowadzi transformujące procesy grupowe i tworzy przestrzenie gdzie możesz doświadczyć nowej kultury bycia razem. Oferuje ona nauki przełamywania wstydu, ukochania wszystkich części siebie oraz uleczenia poprzez dotyk i przyjemność. Mgr. Psychologii społeczno-kulturowej uniwersytetu LSE, głównie działająca w Portugalii, Niemczech i w Polsce. Otrzymasz od niej przekaz o wolności osobistej, bezpardonowości, współczuciu, ugruntowaniu w swojej prawdzie i wyzwoleniu. Jej misją jest wniesienie raju na ziemi, gdzie dusza w pełni zamieszkuje ciało.

 

Kasia Chojnacka

Na Tinderze od 2013 roku, specjalistka od niestandardowych randek i nietuzinkowych pierwszych spotkań. Wulkan kolorowej energii i niefiltrowanej autentyczności. Queerowa feministka, ciało-pozytywna aktywistka przyjemności. Wyznawczyni duchowości bez spiętego tyłka, kobieta-przykład pozytywnego wpływu szczerej, bezwstydnej zabawy na rozwój osobisty. Entuzjastka samo-uwodzenia, badaczka ruchu, eksploratorka wyobraźni i emocji.
Wcześniej specjalistka od międzynarodowego rozwijania startupów, nauczycielka mindfulness i facylitatorka medytacji ruchowej dla europejskiego Google’a, obecnie przedsiębiorczyni społeczna, czarodziejka uprawiania samo-miłości, kreatorka Czułej Rewolucji.
Swoje doświadczenie zebrała z wielu różnych kursów i szkół, między innymi: Authentic Relating International, International School of Temple Arts, Possibility Management, Search Inside Yourself Leadership Institute.

~~~~~~~~~

Recenzje uczestników Czułego Tinderowania:

"Tym, co szczególnie mi się podoba w tej formie, to chwila na popatrzenie sobie w oczy i wspólne świadome oddychanie. Dzięki temu czułem, że jestem w spotkaniu z drugim sercem, a nie na rozmowie kwalifikacyjnej." ~ Tomek

"Dzięki temu spotkaniu moje relacje z kobietami się zmienią. Doświadczyłem tego jak korzystne jest większe skupienie na tym co czuje moje serce z nowo poznaną osobą zamiast podążaniu za myślami i wyobrażeniami o drugiej osobie." ~ Tomasz

"Oczyszczające doświadczenie. Pokazujące harmonię i błogość, jaką możemy osiągnąć w autentyczności." ~ Marcin

"Pełna super emocji sobota z cudownymi ludźmi" ~ Jarek

"Inny wymiar spotkania, kiedy po prostu jestem w tym czym jestem i staram się poczuć siebie i drugą osobę bez zakładania masek. " Monika

"Niecodzienne, otwierające doświadczenie na bycie z ludźmi. Tego typu praca warta jest nie tylko w kontekście kojarzenia par." Marek

05 kwietnia 2024, piątek
Od 1830 Do 2230
01-307 Warszawa
ul. Świętego Mikołaja 1
Strefa Bycia
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz