Nowe wydarzenie
DJ MUSIC PARTY

DJ MUSIC PARTY

Wydarzenie zakończone

Dołącz do nas i weź udział w  najgorętszej imprezie w mieście, gdzie muzyka elektroniczna ożywi Wasze serca i sprawi, że będziesz tańczyć do białego rana! 

Imprezę poprowadzą: Matt Moratta & DJ Noname 

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż dźwiękową z  DJ-ami, Mattem Moratta i DJ NONAME, którzy zapewnią Wam najlepsze brzmienia tech house i klubowej muzyki EDM prosto z europejskich parkietów! 

Matt Moratta, twórca m.in. takich hitów jak Break my heart: https://www.youtube.com/watch?v=Wx07oRCHlGI

Dj noname, twórca m.in. Diversity: https://www.youtube.com/watch?v=KmMurJ3x1-0  oraz remiksu I Believe: https://youtu.be/w6Qb_0xn1BY

Gwiazda Wieczoru: X Meen 

To będzie prawdziwe show na parkiecie, gdy X Meen zabierze Was w muzyczną podróż pełną energii i ekscytujących dźwięków! Gościem specjalnym tego wieczoru będzie X-Meen, rezydent klubu Heaven Zielona Góra, jeden z czołowych i najlepszych Dj w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=rsOABB_FffQ&t=594s

Miejsce: Klub Pralnia w Szczecinie 

Niech Wasze serca zatoczą się w tańcu na jednym z najbardziej znanym i klimatycznym  klubowym parkiecie w Szczecinie, gdzie atmosfera jest gorąca, a imprezy trwają całą noc! 

Data: 23 marca 2024 roku 

Nie przegap tej wyjątkowej imprezy, która obiecuje niezapomniane chwile, dobre towarzystwo i najlepszą muzykę klubową w mieście! Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś! 

Od 23 marca 2024, sobota
Do 24 marca 2024, niedziela
Od 2200 Do 0400
71-060 Szczecin
ul. al. Bohaterów Warszawy 75, Szczecin
KLUB STUDENCKI PRALNIA
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz