Nowe wydarzenie
Teraz wiesz, jak się czuję - spektakl o czułej męskości

Teraz wiesz, jak się czuję - spektakl o czułej męskości

Wydarzenie zakończone

To nasz drugi spektakl o męskości. Od ponad czterech lat, co tydzień, spotykamy się w męskim kręgu. Dzielimy się trudami, emocjami, sukcesami i porażkami. Opowiadamy sobie swoje życia. Uczestniczymy też w nich, bo jesteśmy przyjaciółmi. Z tej wspólnotowej, przyjacielskiej energii, ze szczerości i zmagań powstał ten spektakl. Nikt nas jako mężczyzn nie nauczył wyrażać smutki ani strachu. Nie nauczył prosić o pomoc. Nauczyliśmy się sami: na warsztatach, terapiach i kręgach. Teraz regularnie praktykujemy bycie ze sobą, uważność i przytulanie.

 

Ten spektakl to wyraz naszych doświadczeń jako facetów w Polsce. To opowieści o relacjach między mężczyznami, które mogą być bardziej otwarte, emocjonalne, lekkie. To historia męskich ciał, chorób, traum. To piosenka o miłości. To gówniarski dowcip. To głos synów, którzy sami stali się ojcami. To głos chłopaków, którzy poczuli się dobrze ze sobą. 

 

GDZIE: Teatr Ochoty ul. Mikołaja Reja 9 w Warszawie

CZAS TRWANIA: około półtorej godziny.

 

GRUPA PERFORMATYWNA CHŁOPAKI: Kamil Błoch, Wojtek Mejor, Tomek Krynicki, Tomek Gromadka, Tomek Grabowski, Marcel Bird-Wieteska, Grzesiek Ryczywolski, Mateusz Wądrzyk, Julian Zubek, Paweł Ogrodzki oraz gościnie: Andrzej Woźniak i Przemek Pstrongowski.

 

Reżyseria: Kamil Błoch

Kompozycje i ścieżka dźwiękowa: Przemek Pstrongowski

Choreografia: Andrzej Woźniak

Scenariusz: życie oraz Grupa Performatywna Chłopaki

 

Spektakl powstał w ramach projektu "Czuła męskość - teatralne poszukiwania nowej męskości" finansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Od 18 marca 2024, poniedziałek
Do 19 marca 2024, wtorek
Od 1930 Do 2100
02-056 Warszawa
ul. Reja 6
Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz