Nowe wydarzenie
PODRÓŻ WIELOZMYSŁOWEJ PRZYJEMNOŚCI-BMW LUKSUSOWA JAZDA & BEAUTY

PODRÓŻ WIELOZMYSŁOWEJ PRZYJEMNOŚCI-BMW LUKSUSOWA JAZDA & BEAUTY

Wydarzenie zakończone

Mając świadomość, że tylko i wyłącznie holistyczne podejście do swojej kobiecości pozwoli czuć się spełnionym – zapraszamy do „Podróży Wielozmysłowej Przyjemności – BMW Luksusowa Jazda & Premium Beauty”.

8 marca zaskocz swojego partnera i spędź z nami wieczór doznań organizowany markę premium Monat oraz BMW Dobrzański!

Wydarzenie odbędzie się w przestronnej i eleganckiej przestrzeni BMW Dobrzański, idealnej na celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Spotkanie inspirowane pięknem i elegancją będzie poprowadzone przez główne gospodynie - Ambasadorki amerykańskiej marki Monat oferującej produkty premium do pielęgnacji włosów i twarzy. To ekskluzywne wydarzenie zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie zarówno luksus, jak i codzienną dbałość o siebie i swoje potrzeby.

Jeśli mowa o doznaniach, koniecznie musicie poznać naszego gościa specjalnego, który w sposób charyzmatyczny i niezawodny poprowadzi dla nas prelekcję na temat często zamiatany pod dywan – „Przekraczając tabu, eksploracja doznań kobiecych i męskich” – Kamil Perończyk - psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Prelekcja odbędzie się w podziale na dwa bloki i będzie skupiała się na rozbijaniu tabu związanych z seksualnością kobiet i mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem społecznych oczekiwań i stereotypów. Będzie to debata otwarta dająca przestrzeń na zadawanie pytań.

Dopełnieniem prelekcji będzie wystąpienie ginekologa, endokrynologa Sławomira Laber pt. ”Równowaga Intymności - jak kobieta i mężczyzna powinni dbać o podniesienie swojego libido”.

To nie koniec wrażeń, które pojawią się tego wieczoru. Kolejnym przystankiem naszej podróży będzie towarzyszący nam wernisaż stworzony specjalnie na tę okazję. Obrazy, które będziemy mogli podziwiać to akty wyrażone w subtelny i niewulgarny sposób. Częściowo abstrakcyjne i oparte na geometrii postaci ukazują cały wachlarz emocji, które przewijają się przez etapy osiągania rozkoszy, pobudzające zmysły i sugerujące emocjonalne napięcie towarzyszące spotkaniom rozpalonych od pożądania ciał. Autorem prac jest utalentowana artystka Żaneta Migo, która maluje od dziecka a swoje inspiracje zbiera w trakcie podróży.

I wreszcie przeniesiemy się do kolejnego wymiaru, wymiaru przyjemności z jazdy samochodem, która często zależy od zgrania między samochodem, a kierowcą jak jeździec ze swoim koniem. BMW projektuje swoje pojazdy z myślą o zbalansowanym doświadczeniu, uwzględniając precyzyjne sterowanie, responsywność silnika i komfort jazdy, co może przyczynić się do lepszego zgrania z preferencjami kierowcy.

Co jeszcze Was czeka?

Stoisko Monat. Pod okiem profesjonalistów i ambasadorek marki uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z konsultacji pielęgnacyjnych. Będzie można przetestować produkty i dobrać indywidualnie kosmetyki do potrzeb włosów i skóry.

Stoisko Poupée Marilyn. Pokaz ekskluzywnej marki kobiecej bielizny. Praktyczna i uwodzicielska, zmysłowa i skromna, ozdobna i gładka…

W trakcie całego eventu będą odbywać się losowania nagród od naszych partnerów:

-kosmetyki marki Monat
-konsultacja online u lekarza ginekologa Sławomira Laber
-bielizna Poupée Marilyn
-plakat z repliką obrazu Żanety Migo
-nagroda niespodzianka od Vici Clinic

W cenę biletu wchodzą:

-udział w prelekcjach
-dostęp do strefy networkingowej
-WELLCOME PACK
-poczęstunek
-uczestnictwo w losowaniu nagród

Bilety:
do 3 marca 69zł lub do wyprzedania biletów
po 4 marca 99zł

https://evently.pl/.../4305-podroz-wielozmyslowej...

Agenda:
17:30 Powitanie uczestników

- rejestracja gości

- powitalne prosecco

18:00Wprowadzenie

- agenda

- przedstawienie gości specjalnych/ekspertów wieczoru

18:30 Panel dyskusyjny – blok I

- wystąpienie psychologa – seksuologa – Kamila Perończyka pt. ”Przekraczając tabu, eksploracje doznań kobiecych i męskich”.

19:30

Przerwa - networking (możliwość zapoznania się z ofertą stanowisk – samochody, kosmetyki, bielizna, wernisaż) - poczęstunek - losowanie nagród

20:00 Panel dyskusyjny – blok II - kontynuacja wystąpienia Kamila Perończyka

Wystąpienie ginekologa, endokrynologa - Sławomira Laber pt.”Równowaga Intymności - jak kobieta i mężczyzna powinni dbać o podniesienie swojego libido”.

Podsumowanie - losowanie nagród - zakończenie

08 marca 2024, piątek
Od 1800 Do 2200
31-864 Kraków
ul. Salon BMW Dobrzański al. Jana Pawła II 45
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz