Nowe wydarzenie
"Być Kobietą" Dzień Kobiet z Glam Trio Events

"Być Kobietą" Dzień Kobiet z Glam Trio Events

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy wszystkie kobiety na niezapomniany wieczór "Być kobietą"! 

W dniu 5. marca w magicznym miejscu Kapka wina na ulicy Kiełbaśniczej 2  we Wrocławiu, w godzinach od 18.00 do 21.00, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Wam poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Glam Trio Events, czyli nasza ekipa składająca się z wizażystki, stylistki ubioru i fotografki, postanowiła stworzyć ten wieczór specjalnie dla Was. Będziecie miały okazję zaprezentować się w pięknych, kobiecych kreacjach i akcesoriach, które podkreślą Waszą naturalną urodę i wyjątkowość.

Nie tylko to! 

Nasza wizażystka zadba o to, abyście poczuły się jak prawdziwe gwiazdy. Podkreśli atuty Waszej urody i dodatkowo podniesie Wasze poczucie pewności siebie.

Nasza fotografka uchwyci  niezapomniane chwile na zdjęciach, które będą wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia. Będziecie miały okazję zapozować jak w profesjonalnym studiu fotograficznym i wyrazić swoją kobiecość w pełnej krasie.

Wieczór "Być kobietą" to również doskonała okazja do spotkania innych inspirujących kobiet, podzielenia się swoimi doświadczeniami i nawiązania nowych znajomości. 

Przygotowałyśmy dla Was również niespodzianki i konkursy, które dodadzą tej wyjątkowej atmosferze jeszcze więcej radości i zabawy.

Nie przegapcie tej okazji, aby poczuć się pięknie, wyjątkowo i docenić swoją kobiecość. 

Dołączcie do nas 5 marca w lokalu Kapka wina przy ulicy Kiełbaśniczej 2 we Wrocławiu. Zapewniamy, że ten wieczór będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Rezerwujcie sobie czas i miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu! 

Zapraszamy do kupna biletów już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona

05 marca 2024, wtorek
Od 1800 Do 2100
Wrocław
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz