Nowe wydarzenie
Bal Telewizji Media Narodowe

Bal Telewizji Media Narodowe

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy serdecznie na niezapomniany wieczór pełen szyku i elegancji – na Bal Telewizji Media Narodowe! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Foksal 3/5, w dniu 13 lutego 2024 roku. Bądźcie gotowi na najwspanialszą zabawę karnawałową, która zapewni Wam niezapomniane chwile w magicznym nastroju!

Nasza gala to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale również spotkania z gwiazdami telewizji, mediów i świata kultury. Przygotujcie się na niepowtarzalne wrażenia muzyczne, ponieważ na specjalnie przygotowanym parkiecie zatańczycie do rytmów orkiestry, która dostarczy energii i radości każdemu uczestnikowi.

Bal Telewizji Media Narodowe to nie tylko tańce i muzyka, ale także wykwintne dania i przekąski serwowane przez utalentowanych kucharzy. Nie zabraknie również egzotycznych napojów, które dodadzą smaku całemu wydarzeniu.

Zachęcamy do zakupu biletów już teraz, abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową nocą w gronie bliskich i nowo poznanych przyjaciół. Bilety dostępne są online, a ich liczba jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją. Dołączcie do naszej telewizyjnej rodziny na Balu Telewizji Media Narodowe i uczestniczcie w wyjątkowym przeżyciu, które zapadnie Wam w pamięci na długo!

WAŻNE: Podczas wydarzenia odbędzie licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na rozwój propolskiej telewizji TVMN. Z góry dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.

13 lutego 2024, wtorek
Od 2000 Do 2359
00-366 Warszawa
ul. Foksal 3/5
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz