facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
ABC sera - wstęp do świata najbardziej znanych serów na świecie

ABC sera - wstęp do świata najbardziej znanych serów na świecie

Wydarzenie zakończone

Czym jest ser? Jak powstaje? Jak go najlepiej degustować? Jak odnaleźć się w świecie sera, gdziekolwiek na świecie? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznacie na ABC sera odbywającego się we Fromażerii - pierwszej restauracji z Cheese Barem w Polsce! 

Nasza serowa degustacja ABC skierowana jest do miłośników serów, którzy nie mieli jeszcze nigdy okazji poznać tego pięknego produktu od podszewki, ale również do ludzi, którzy chcą swoją serową wiedzę poszerzać i poznać ciekawe smaki. 

Spotkanie prowadzone będzie przez założyciela Fromażerii i rozpocznie się od apertif w formie kieliszka Prosecco, przygotowującego do degustacji pięciu serów, najwyższej jakości reprezentantów różnych kategorii i stylów serowarskich, połączonych z dodatkami naszego domowego wyrobu. 

Zapraszamy do spotkania w niezobowiązującej atmosferze Fromażerii z odrobiną faktów i ciekawostek o naszym ulubionym produkcie! Uczestnicy degustacji w podziękowaniu otrzymają 10% rabatu na zakup serów na wynos bezpośrednio w naszym Cheese Barze. 

01 grudnia 2021, środa
Od 1830 Do 2000
60-815 Poznań, Ratajczaka 27/U4
FROMAŻERIA Pierwsza w Polsce Restauracja i Cheese Bar
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz