facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
O krab! Komedia inspirowana życiowymi wtopami

O krab! Komedia inspirowana życiowymi wtopami

Wydarzenie zakończone

!Komedia improwizowana!

O krab! Poszłaś do pracy w piżamie? Rozbiłeś auto szefa? Umówiłeś się na randkę z dziewczyną, a okazało się, że to Twoja żona? A może .. "kolega" nie zdążył zrzucić "na pasek" filmu przyrodniczego? Co jeszcze ciekawego spotkało Ciebie w życiu? Jakie inne wtopy i zabawne przygody przytrafiły się Tobie (albo "Twojemu koledze"), które chciałbyś nam powiedzieć? Wszystkie one posłużą nam do stworzenia komedii na Waszych oczach, bez scenariusza, totalnie improwizowanej. Bez obaw, wszystko będzie w pełni anonimowe. Mega beka i dobra zabawa gwarantowane!

Teatr Improwizacji Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już 9 lat. Tworzymy teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą!

Patronat medialny Radio RAM

WędrówkiPub

ul. Podwale 37/38

19 listopada (piątek)

godz. 20:00 !!

BILETY

CENA: 25zł

W związku ze stanem epidemii uczestnicy wydarzenia zobowiązują się do przestrzegania obowiązujących w danym dniu obostrzeń sanitarnych.

Limit miejsc 75%

19 listopada 2021, piątek
Od 2000 Do 2130
Wrocław
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz