Nowe wydarzenie
Karolina Tuz z zespołem

Karolina Tuz z zespołem

Wydarzenie zakończone

Karolina Tuz to wokalistka, pianistka, ale także multiinstrumentalistka, samodzielnie pisząca, nagrywająca i produkująca własną muzykę. Swoje utwory komponuje, przykładając ogromną wagę do tekstu, a muzyczne wykształcenie Karoliny oraz duże doświadczenie sceniczne pozwalają na swobodne poruszanie się w bardzo szerokim spektrum stylistyk: od delikatnych brzmień, poprzez etnofolk po wręcz rockową energię.
Koncert Karoliny z zespołem to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, to spotkanie z autorską muzyką, mądrymi tekstami, ale także spotkanie z wyjątkowymi muzykami, którzy swoją grą i zjawiskowymi improwizacjami potrafią wprowadzić słuchaczy w oryginalny, niepowtarzalny klimat dźwiękowy. To muzyka, którą trudno opisać. Być może najwłaściwszym określeniem będzie dla niej „progresywny pop”. Głos o bardzo dużej skali i możliwościach unosi się wysoko nad rozbudowanymi przestrzeniami instrumentalnymi, pełnymi zaskakujących zwrotów harmonicznych i dynamicznych. Karolina śmiało podąża muzyczną ścieżka, którą wcześniej kroczyli Freddie Mercury, Kate Bush czy Tori Amos, przekraczając granice gatunków i konwencji, a przy tym - nieźle się bawiąc.
Skład zespołu:

Karolina Tuz - śpiew, instr. klawiszowe, ukulele 

Tomek Karmiński - gitary

Mateusz Pęciak - akordeon, syntezator

Włodzimierz Tuz - flet, drumla

Miejsce Wielu Sztuk jest przestrzenią artystyczną. Cyklicznie odbywają się tu spotkania z ciekawymi ludźmi oraz koncerty. Na co dzień można tu zobaczyć autorską galerię obrazów Bartka Draka i niezwykłe rękodzieło: biżuterię wykonywaną przez Agę Radziejewską. Zapraszamy do Łomnicy
24 lutego 2024r.
Godz. 19:00
Bilet 60pln.
Ilość miejsc jest ograniczona. 

Prosimy o rezerwacje na stronie paraluzja.art lub telefonicznie 531 254 587 lub 608 254 724.

24 lutego 2024, sobota
Od 1900 Do 2030
58-508 Łomnica
ul. Karkonoska 57a
na miejscu dostępny jest parking
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz