Nowe wydarzenie
Włóczęga po Niebiańskich Górach czyli trekking w Tienszan.

Włóczęga po Niebiańskich Górach czyli trekking w Tienszan.

Wydarzenie zakończone

Wiele osób marzy, żeby zobaczyć Stany. Podczas prelekcji zabiorę Was do dwóch "stanów", ale tych mniej oczywistych, daleko na wschód od Polski. Kazachstan i Kirgistan, bo o tych krajach mowa, zachwycają widokami, kulturą, gościnnością oraz wciąż nieskażoną przyrodą. W trakcie spotkania powędrujemy dziką Doliną Talgar, spędzimy noc w kanionie, wdrapiemy się na wysokość 4 tys. metrów, żeby podziwiać jezioro Ala-Kul ukryte w samym sercu Tienszan. Wreszcie, zamieszkamy w tradycyjnej kirgiskiej jurcie, wykąpiemy się w legendarnym Issyk-Kul i spróbujemy jazdy konnej w górskim terenie.
 

Dodatkowo: praktyczne informacje, porady i ciekawostki wprost z niebiańskiej krainy.
 

Serdecznie zapraszam!
 


Jacek Czernecki - Pasjonat podróży do miejsc mniej oczywistych, propagujący świadomą turystykę. Miłośnik górskich krajobrazów, piękna przyrody i spania w namiocie. W trakcie swoich wyjazdów lubi wyjść poza strefę komfortu, poczuć nieprzewidywalność i emocje prawdziwej przygody oraz obserwować toczące się życie, próbując przysmaków regionalnej kuchni w małych knajpkach pełnych lokalsów.
 

Do niedawna pracownik jednej z firm doradczych. Od niedawna osoba, która zdecydowała się wyruszyć w wymarzoną podróż z biletem w jedną stronę. Kieruje się słowami: "W świecie, w którym możesz być kim chcesz, bądź dobrym człowiekiem".
 

Jego przygody możecie obserwować na profilu instagramowym: jacu_ontheway (https://www.instagram.com/jacu_ontheway/)

08 stycznia 2024, poniedziałek
Od 1900 Do 2100
50-040 Wrocław
ul. Podwale
WedrowkiPub
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz