Nowe wydarzenie
Warsztaty Mentalne dla dzieci i rodziców - KUNG MIND FU

Warsztaty Mentalne dla dzieci i rodziców - KUNG MIND FU

Wydarzenie zakończone

Czy Twoje dziecko już wie, że jest cudem? Spraw, aby nigdy w to nie wątpiło. 

Dlaczego jest to niesamowicie ważne?   

Abyś mógł uchronić je przed największą chorobą ludzkości, która jest u progu... a mianowicie przed niskim poczuciem własnej wartości

Założę się, że nie jeden raz widziałaś w życiu swoim lub swojej pociechy jak ktoś gaśnie w obliczu sytuacji, która jest dla niego stresująca, np. krytyki, poniżenia, lęku społecznego itd.   

Czy marzysz o tym, by Twoje dziecko przemierzało ścieżki życia z głową wysoko podniesioną i sercem pełnym pewności siebie, nawet w sytuacjach stresujących? ✨ 

Poniżej dowiesz się jak marzenie to urzeczywistnić. Co więcej jak zrobić to w zabawny i ciekawy sposób. 

 ⬇️⬇️⬇️

Czy dostrzegasz, jak bardzo świat zmienił się na przestrzeni ostatnich lat? Od pokoleń nasze społeczeństwo zachodnie podąża za niekorzystnymi schematami, według których poczucie wartości człowieka zależy od jego oceny zewnętrznej. Technologie dodatkowo potęgują negatywne skutki. W dodatku świat naszych dzieci zmienił się po pandemii? Wszystko wokół nas uległo zmianie, a najbardziej dotkliwe skutki widać w świecie młodych umysłów. Zdalne lekcje i ograniczony kontakt z rówieśnikami wywarły ogromny wpływ na sposób, w jaki nasze dzieci myślą i czują. Zaburzone poczucie własnej wartości jest niczym cicha epidemia, która zbiera teraz swoje żniwo. 

Badanie "Młode Głowy" z 2023 roku pokazuje nam, że niskie poczucie wartości może prowadzić dzieci do życia pełnego niepewności i lęku. Przygotowany raport zawiera dane dla łącznej liczby 184.447 uczniów, którzy ukończyli badanie w całości. Niemal połowa badanych to osoby o skrajnie niskim poczuciu własnej wartości, co 4 uczeń uważa, że jest mniej wartościowy od innych, a 1 na 3 uczniów nie lubi siebie. To nie tylko statystyki, to życie naszych dzieci. 

Agenda

14 grudnia
  • 17:00
    Rejestracja
  • 17:15
    Powitanie Gości
  • 17:25
    Start Warsztatów
11 stycznia 2024, czwartek
Od 1700 Do 1845
30-701 Kraków
ul. Przemysłowa 12
4 piętro, Klatka A ( przestrzeń Hub:raum)
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz