Galeria Sztuki Piwnica 62 ma przyjemność zaprosić Państwa na Niezwyczajny Świąteczny Recital, który odbędzie się już 16 grudnia o godzinie 19:00. Będzie to przepiękne wydarzenie - poruszające i wprowadzające w klimat zbliżających się świąt. Piwnica 62 to miejsce oddane sztuce, z którego korzystają malarze, graficy, fotografowie, wokaliści i muzycy. To nietuzinkowe miejsce na artystycznej mapie Warszawy. Wyróżnia się przede wszystkim swoją atmosferą i duchem, który przyciąga jak magnes ludzi sztuki.
Ten szczególny wieczór spędzą Państwo w towarzystwie Agaty Pośnik i Dominika Łęczyckiego.
Agata Pośnik jest aktorką, wokalistką, instruktorką wokalno-aktorską i uosobieniem kunsztu artystycznego. Agata odwiedziła Piwnicę ponad miesiąc temu, a jej otwartość niemal automatycznie włączyła się w naszą niezwykłą przestrzeń. Pierwsza wizyta Agaty i nasza rozmowa zaowocowała stwierdzeniem: “Ja chcę tu zaśpiewać!”. Czy można było odmówić?
Dominik Łęczycki to wspaniały multiinstrumentalista z wielkim darem do skrzypiec, ale nie tylko. Od lat słucham jak Dominik wprowadza niesamowity nastrój przez swój ogromny talent muzyczny podczas różnych wydarzeń i inicjatyw kulturalnych. Jego wykonania powodują że człowiek odpływa w całkowitym zapomnieniu o świecie zewnętrznym.
Duet który stanie przed Państwem w tym dniu to połączenie energii, wrażliwości oraz subtelnego piękna, która pozwoli na jeszcze głębsze przeżycie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.