Nowe wydarzenie
Rodzinne Jam Session

Rodzinne Jam Session

Wydarzenie zakończone

Zapraszam Was serdecznie na nasz "Rodzinny Warsztat Świąteczny - Muzyka i Radość Wspólnego Tworzenia!" 
To wyjątkowa okazja, abyście wraz z Waszymi dziećmi mogli spędzić magiczne Święta pełne muzyki, radości i kreatywności razem z nami. Czym jest nasz Rodzinny Warsztat Świąteczny? To odpowiedź na Wasze pragnienie stworzenia wyjątkowej atmosfery świąt poprzez wspólne muzykowanie i tworzenie. Chcemy, aby dźwięki stały się nicią, która połączy nasze serca w radosne harmonie. Co Was czeka na tym wyjątkowym spotkaniu? 

Razem zagramy na instrumentach: Rodzice i dzieci zasiądą razem, aby tworzyć magiczne dźwiękowe mozaiki. Instrumenty staną się naszymi narzędziami do wyrażenia świątecznej radości. 

Poznamy tradycje muzyczne: Razem odkryjemy bogactwo dźwięków charakterystycznych dla okresu świątecznego i zanurzymy się w wyjątkowej atmosferze, poznając różne style muzyczne. 

Tańczymy w rytm świąt: Nie tylko będziemy śpiewać i grać, ale również razem tańczyć, wprowadzając ruch do naszego muzycznego świętowania. 

Tworzymy własne aranżacje: Przy pomocy eksperymentów i improwizacji stworzymy unikalne aranżacje świątecznych melodii. 

Radosna twórczość dla całej rodziny: Wprowadzimy elementy teatru i improwizacji, dzięki którym każdy z Was będzie mógł wnieść swój wkład do naszego wspólnego dzieła. Nie potrzebujecie wcześniejszego doświadczenia muzycznego. Wystarczy, że macie otwarte serca i chęć do wspólnego tworzenia! Zapraszamy Was do zapisów wraz z Waszymi dziećmi, abyśmy mogli razem stworzyć wyjątkową, świąteczną magię.


Start: 13:00
Koszt dziecko: 30zł 
Dorosły: 20zł

Dzieci do 3-go roku życia - wstęp darmowy!

Na nasze wydarzenia obowiązują bilety. Jeśli ktoś z Państwa planuje kupić bilet na miejscu, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, żeby upewnić się czy na pewno są miejsca!


Na wydarzenie zapraszamy maksymalnie 20 minut przed rozpoczęciem. 

W związku z brzydką pogodą na salę zapraszamy w obuwiu zmiennym.  

Do zobaczenia!

17 grudnia 2023, niedziela
Od 1300 Do 1400
Gdańsk
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz