facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Najlepszy Ser na Świecie - degustacja Rogue River Blue

Najlepszy Ser na Świecie - degustacja Rogue River Blue

Wydarzenie zakończone

Niewiele serów zrobiło w ostatnich kilku latach tyle hałasu na świecie co Rogue River Blue. Należy do wąskiego grona serów który wyprzedaje się na dwa lata zanim zostanie wogóle wyprodukowany i jeszcze węższego grona, które mogą się szczycić oficjalnym mianem Najlepszego Sera na Świecie.

 

Ta nietechniczna, serowo-alkoholowa degustacja prowadzona przez założyciela Fromażerii jest skierowana do wielbicieli i amatorów serów prawdziwie rzemieślniczych i odbędzie się we Fromażerii - pierwszej w Polsce restauracji z Cheese Barem.

 

Rozpoczniemy amouse bouchem stworzonym w kuchni Fromażerii nawiązując do jesieni i do produktów które będziemy wspólnie odkrywać w serze, a z którym są bezpośrednio związane. Podany on będzie z dopasowanym napojem alkoholowym aby pobudzić nasz apetyt.  

 

Następnie,  gwóźdź programu - skosztujemy wyjątkowego sera Rougue River Blue, połączonego z cocktailem stworzonym w naszym Cheese Barze z myślą o wydobyciu z sera jak największej ilości smaków. Zakończymy daniem z użyciem Rogue River Blue stworzonym przez naszego szefa kuchni specjalnie na ten event, również z dopasowanym napojem alkoholowym.

 

Całość będzie opleciona dzieleniem się informacją o serach rzemieślniczych, co czyni je specjalnymi oraz co sprawia, że ser może zostać okrzyknięty jednogłośnie najlepszym na świecie. Porównamy również nasze wrażenia z aromatów, tekstury i smaku sera aby docenić jego wyjątkowość.

 

Uczestnicy pierwszych degustacji zostaną w podziękowaniu za uczestnictwo, będą mieli możliwość zakupienia 100g Rogue River Blue na osobę w okazyjnej cenie 59PLN/100g na wynos, - normalnie niedostępnego w sprzedaży detalicznej w Polsce.

24 października 2021, niedziela
Od 1830 Do 2000
60-815 Poznań, Ratajczaka 27/U4,
FROMAŻERIA Pierwsza w Polsce Restauracja i Cheese Bar
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz