Nowe wydarzenie
II edycja Konferencji MAM GŁOS

II edycja Konferencji MAM GŁOS

Wydarzenie zakończone

Każdy człowiek ma głos, nawet jeśli nie jest on słyszalny. To głos marzeń, aspiracji, potrzeb, tego kim jesteśmy. Nasz prawdziwy głos jest niezbywalny. Niestety w Polsce powszechnie zdarza się, że niekompetentni nauczyciele lub nieświadomi rodzice i opiekunowie mówią dzieciom: NIE MASZ GŁOSU. Chcemy, aby to się skończyło. Chcemy, aby każdy człowiek w naszym kraju wiedział o tym, że ma głos i że ten głos, nawet jeśli nie jest doskonały - ma ogromną wartość. Podczas konferencji będziemy zajmować się obalaniem mitów o głosie i śpiewaniu, mówić o tym czym jest głos i co dzieje się kiedy go rozwijamy. Pokazywać, jak wygląda profesjonalne kształcenie. Mamy nadzieję, że jednym z efektów konferencji będzie rozpoczęcie kampanii, która zjednoczy wszystkie osoby zajmujące się głosem i sprawi, że za kilka lat żadne dziecko nie usłyszy piętnujących i wykluczających słów: nie masz głosu!

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się pracą z głosem: nauczycieli śpiewu, lektorów, aktorów, logopedów, foniatrów, wykonawców, a także pasjonatów śpiewu. Zapraszamy bardzo gorąco osoby, które wiele lat temu usłyszały słowa: nie masz głosu i porzuciły marzenie o śpiewaniu. Być może udział w konferencji zmieni Wasze nastawienie, a spotkanie z ekspertami sprawi, że bardziej uwierzycie w swoje możliwości i zaczniecie najwspanialszą przygodę: odkrywanie swojego prawdziwego głosu! Z całego serca Was do tego zachęcamy! Jesteśmy tutaj dla Was.

 

Założenia konferencji:

 

Szanujemy głos każdego człowieka.

Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której każda osoba marząca o śpiewaniu, odzyskaniu pełni głosu i odwagi używania go otrzyma profesjonalne wsparcie.

Rozpoczynamy kampanię jednoczącą ekspertów i pasjonatów śpiewu, która sprawi, że za kilka lat żadne dziecko w Polsce nie usłyszy piętnujących słów: "Nie masz głosu".

Włączamy się w interdyscyplinarne działania osób reprezentujących środowiska: sztuka, nauka, biznes, których celem jest popularyzowanie śpiewu.

Propagujemy edukację bez przemocy i opresji. Kończymy erę "nie masz głosu", a rozpoczynamy ERĘ TWÓRCZOŚCI.

 

Więcej informacji: http://niemamglosu.pl/konferencja/

 

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Artystów Euforis.

Od 02 października 2021, sobota
Do 03 października 2021, niedziela
Od 1200 Do 1800
ONLINE
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz