Nowe wydarzenie
Odwaga bycia blisko GRUPA NA ŻYWO W ŁODZI

Odwaga bycia blisko GRUPA NA ŻYWO W ŁODZI

Wydarzenie zakończone

Opis grupy:

Bycie blisko z innymi ludźmi może być przerażające, zwłaszcza gdy mamy historię zranień i mało doświadczeń relacji, w których jesteśmy widziani i czujemy się na tyle bezpiecznie, by widzieć innych. Jednocześnie potrzebujemy siebie nawzajem - samotność obniża jakość życia i skraca jego długość. Ludzie, którzy budują znaczące relacje z innymi żyją dłużej i w lepszym zdrowiu. Jaka to smutna zbitka - kto idzie przez życie samotny, ma dodatkowo przechlapane.

Przez 12 tygodni będziemy ćwiczyć tolerancję dyskomfortu i niepewności w relacjach po to, żeby zrobić przestrzeń na to, co piękne. Miłość bez odwagi jest jak chleb bez masła. Odwaga bez miłości jest jak masło bez chleba. Czasem się przydają, ale dobrze mieć oba.

8 osób podejmie zobowiązanie, żeby być dla siebie przez 12 tygodni raz w tygodniu pod czułym okiem psycholożki i terapeutki ACT Marysi Kaczorowskiej. Będziemy ćwiczyć i wzmacniać umiejętności w grupie po to, żeby uczestnicy mogli wykorzystać je w swoim życiu.

Drogowskazem będą dla nas wartości. Będziemy szukać i wybierać taką historię, jaką chcemy opowiadać swoim życiem i sprawdzać na bieżąco, jak mogą mi w tym pomóc inne osoby i jaką rolę to my możemy odegrać w budowaniu dobrego życia innych.

Mocami, które będziemy ćwiczyć, będą odwaga, życzliwość, współczucie i świadomość zarówno wobec siebie, jak i wobec innych uczestników.

Będziemy balansować między wyrażaniem siebie i dostrzeganiem innych, między dawaniem i braniem, między proszeniem i oferowaniem.

Miejsce

Spotkania odbywają się w gabinecie na ulicy Piotrkowskiej 29.

Płatność:
Cena za całość: 1500zł (125zł za spotkanie 120 minut).

Możliwość płatności w 3 ratach - 1. rata przy zapisie po wpisaniu kodu rabatowego RATALNIE, 2.rata do końca października, 3.rata do końca listopada. 

Daty spotkań:

21.09, 28.09, 05.10, 12.10, 19.10, 26.10, 2.11, 9.11, 16.11, 23.11, (30.11. nie ma spotkania), 7.12 i 14.12

Zasady Uczestnictwa:

  1. Uczestnicy zobowiązują się do regularnego uczestnictwa w spotkaniach grupy.
  2. Grupa rozwojowa nie jest terapią, ale służy rozwojowi umiejętności intra i interpersonalnych.
  3. Wszyscy uczestnicy zobowiązują się do poszanowania opinii i przekonań innych uczestników oraz zachowania poufności wobec wszystkich informacji i doświadczeń podczas spotkań grupy.
  4. Podczas spotkań nie udziela się rad ani nie wydaje ocen na temat treści, którymi dzielą się uczestnicy. Prowadząca zastrzega sobie prawo do zwrócenia uwagę na sposób komunikacji w grupie.
  5. Rezygnacja z uczestnictwa w grupie jest możliwa, jednak wszelkie wnioski o zwrot opłat będą rozpatrywane zgodnie z polityką zwrotów.

Polityka Zwrotów:

  1. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa przed rozpoczęciem grupy, uczestnik ma prawo do pełnego zwrotu opłaty.
  2. Po rozpoczęciu grupy nie przewiduje się zwrotu opłaty.

Odwołane Spotkania:

  1. W przypadku odwołania spotkania z przyczyn losowych, takich jak sytuacje nadzwyczajne czy problemy techniczne, organizatorzy zobowiązują się do zorganizowania dodatkowego spotkania w dogodnym terminie, aby uczestnicy nie stracili planowanej liczby spotkań.

Kontakt:

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt mailowy na adres: mariakaczorowskapsycholog@gmail.com

19 września 2023, wtorek
Od 1730 Do 1800
Łódź, Piotrkowska 29
3. piętro po lewej stronie
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz