facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Meet Magento Polska 2021

Meet Magento Polska 2021

Wydarzenie zakończone

 

Important payment info: if you would like to pay with Credit Card, you can finish your registration at the checkout and pay directly to payments@snow.dog via PayPal. Registration will be confirmed within 1 hour.

 

Meet Magento to międzynarodowa konferencja organizowana w ponad 40 krajach. W Polsce odbywa się od 2012 roku pod szyldem Meet Magento Polska i gromadzi w najlepszych obiektach w kraju specjalistów i pasjonatów Magento. Jest to największe wydarzenie tego rodzaju w Europie Środkowo-Wschodniej. Na Meet Magento biznes przeplata się z technologią, a innowacje z dotychczasowymi wdrożeniami. To też miejsce wymiany doświadczeń i pole do poszerzania swojej sieci kontaktów.


Meet Magento Polska to nie tylko konferencja - to spotkanie społeczności i środowiska biznesowego związanego z dużym e-commerce, którego efektem są trwałe relacje biznesowe, wspólne projekty, oraz nowe znajomości. Tym razem zamiast standardowych prelekcji stawiamy na moderowane panele ze specjalistami, a całe wydarzenie odbywa się w formacie hybrydowym. W tym roku zarówno streamujemy online, jak i zapraszamy do Snowdog HQ w Poznaniu, gdzie będzie obowiązywać ograniczona liczba biletów (szczegółowe informacje na początku września na fanpage'u i na stronie www).

Od 20 września 2021, poniedziałek
Do 21 września 2021, wtorek
Od 1000 Do 1700
61-854 Poznań, Mostowa 11
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz