Nowe wydarzenie
TBM Takeover: Oskar Mir, Maya Krav i Muzaman

TBM Takeover: Oskar Mir, Maya Krav i Muzaman

Wydarzenie zakończone

"Tak Brzmi Miasto" to wyjątkowa inicjatywa, która została stworzona z myślą o wsparciu i rozwoju początkujących artystów oraz managerów muzycznych. Oskar Mir i Muzaman to absolwenci TBM, którzy połączyli swoje siły wraz z Mayą Krav (gościnnie), aby zaprezentować wyjątkowe wydarzenie muzyczne W Sercu.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia będziecie mieli okazję odkryć ich brzmienia elektronicznej muzyki, która porusza się między gatunkami takimi jak techno, house i drum'n'bass, ale także eklektycznego połączenia wokalu, live actu i gitary. Co więc możecie się spodziewać? Oczywiście nutki romantyzmu, która przeniesie was w inny wymiar, elektryzujących rytmów, które pobudzą wasze zmysły, oraz potężnych uderzeń basu, które wstrząsną waszymi sercami. To wydarzenie to prawdziwa podróż przez różnorodność dźwięków elektronicznej muzyki, której nie można przegapić! 

Bilety: 30 PLN przedsprzedaż/ 40 PLN bramka

Line-up:

Oskar Mir

Maya Krav

Muzaman

After: Hwootch

 

Oskar Mir to archaizmy, elegancja i zaskakujące połączenie XIX-wiecznej wrażliwości z wtrąceniami ze świata podziemnego życia miasta, z nocnych raveów. 

Wokal, sample dyrygowane na żywo i gitarowe solówki. Lubi Niemena i techno. Ostatnio słucha dużo Gus Gus i Massive Attack.

W ostatnich latach jego występy można było zobaczyć na takich wydarzeniach jak FAMA, GrassRoots Festival, Baltic Moto Show, Ostoya, Orawski Festiwal Artystyczny, Ciesz Fanów Festiwal, Blask Brzask, BeskidVibe, a także na Litwie w trakcie festiwalu Bunda Rokas. Brał udział w programie TekstMisja, organizowanym przez ZAiKS.

Współpracuje z agencją-wytwórnią SmoothSail Music.

FB: facebook.com/osk.mir

IG: instagram.com/oskar_mir_

Maya Krav - brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Zadebiutowała w grudniu 2020 i od tego czasu zagrała ponad 40 koncertów, a w tym, m.in. przed sanah, na wielu Juwenaliach, we Francji, a także na FEST Festivalu 2022, tym samym pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Jest również zwyciężczynią IX edycji konkursu muzycznego Stage4YOU! 💥

W listopadzie 2022 ukazał się pierwszy minialbum brokatowej solistki pod tytułem “Glitter EP”. Ponadto, Maya Krav tworzy remiksy, a jej aranżacja piosenki “Eldorado” od sanah i Darii Zawiałow uzyskała ponad 30 tys. wyświetleń na YouTube! Aktualnie promuje swój najnowszy singiel “Comfort Zone”, nagrany z Mikołajską, który ukazał się na playliście Fresh Finds Polska Spotify. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW! 🔥

FB: https://www.facebook.com/mayakravofficial 

IG: https://instagram.com/maya.krav 
TT: https://tiktok.com/@maya.krav 

Muzaman - beatboxer, producent muzyczny i liveactowiec rocznik 92. W jego twórczości słychać inspirację artystami takimi jak ReepsOne, Chase & Status, Noisia, Camo & Krooked oraz B-Complex. Muzyką zajmuje się od 2008 roku, a od tamtego czasu zagrał kilkaset koncertów na terenie kraju oraz poza nim oraz brał udział w wielu bitwach beatboxowych, takich jak Baltic Coast Beatbox Battle 2018, czyli oficjalnych mistrzostwach krajów bałtyckich, gdzie zajął 3cie miejsce oraz Polish Beatbox Battle 2018, gdzie zajął 1sze miejsce w kategorii 2vs2 jako duet NiceGuys. 

Jego muzyka to połączenie wielu gatunków muzyki elektronicznej takich jak drum'n'bass, trap/grime z alt-popem i sam określa swój styl jako organic electronic. Na koncie ma wiele beatboxowych singli oraz dwie EP 'Sztuki audiowizualne' oraz ‚.niceguy’, gdzie beatbox miesza się z synthowym brzmieniem na jego autorskich elektronicznych produkcjach muzycznych wypełnionych po brzegi bassem.

FB: www.facebook.com/muzaman.niceguy 

IG: www.instagram.com/muzaman.niceguy 

TT: www.tiktok.com/@muzaman.niceguy   

After by Hwootch

Hwootch (Chłócz) - beatboxer i producent. Zarówno ustami, jaki i syntezatorami tworzy brzmienia pełne niskich częstotliwości. Jego muzyczna przygoda rozpoczęła się w 2010 roku. Od tamtej pory sukcesywnie zdobywał uznanie, zajmując zasłużone miejsce wśród czołówki polskiego beatboxu. W 2018 został vice mistrzem kategorii solo oraz zdobył mistrzostwo jako duet NiceGuys (Hwootch i Muzaman). 

W tym roku także produkcja muzyki zagościła na dobre w jego życiu. Doświadczenie muzyczne zdobyte dzięki beatboxowi i inspiracja takimi artystami jak Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bull, Mark Knight, Solomon, Shlømo czy Charlotte de Witte pozwoliła mu na tworzenie muzyki, którą można scharakteryzować jako Melodic House & Techno. Warto zaznaczyć również wpływ gatunków takich jak Trance, Electro, High-Tech Minimal czy Driving Techno, który można odnaleźć w jego twórczości. Jest fanem budowania swoich brzmień od podstaw z wykorzystaniem syntezatorów. Człowiek instytucja w kwestii całego procesu twórczego - jest odpowiedzialny zarówno za produkcję, aranżowanie, miksowanie i mastering. 

Instagram: https://www.instagram.com/hwootch/ 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5gtEfYes9ANrDDb0UOv8u5?si=VzioLxLyTza3G1nBR45_kA

07 października 2023, sobota
Od 1900 Do 2330
61-733 Poznań
ul. Aleja Niepodległości 30 w_sercu
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz