facebook pixel
Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
O krab! PREMIERA! Komedia inspirowana życiowymi wtopami

O krab! PREMIERA! Komedia inspirowana życiowymi wtopami

Wydarzenie zakończone

O krab! Poszłaś do pracy w piżamie? Rozbiłeś auto szefa? Umówiłeś się na randkę z dziewczyną, a okazało się, że to Twoja żona? A może .. "kolega" nie zdążył zrzucić "na pasek" filmu przyrodniczego? Co jeszcze ciekawego spotkało Ciebie w życiu? Jakie inne wtopy i zabawne przygody przytrafiły się Tobie (albo "Twojemu koledze"), które chciałbyś nam powiedzieć? Wszystkie one posłużą nam do stworzenia komedii na Waszych oczach, bez scenariusza, totalnie improwizowanej. Bez obaw, wszystko będzie w pełni anonimowe. Mega beka i dobra zabawa gwarantowane!

 

Teatr Improwizacji Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już 9 lat. Tworzymy teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą!

Patronat medialny Radio RAM
WędrówkiPub
ul. Podwale 37/38
11 czerwca (piątek)
godz. 20:00 !!
BILETY CENA: 25zł

W związku ze stanem epidemii uczestnicy wydarzenia zobowiązują się do przestrzegania obowiązujących w danym dniu obostrzeń sanitarnych.
Limit miejsc 50%

 

11 czerwca 2021, piątek
Od 2000 Do 2200
50-050 Wrocław, Podwale 37/38
WedrowkiPub
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz