Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
FILIP FILIPEK STAND UP 2023 ! OPOLE + OPEN MIC

FILIP FILIPEK STAND UP 2023 ! OPOLE + OPEN MIC

Wydarzenie zakończone

WYSTĄPIĄ:

FILIP FILIPEK - Młody zdeterminowany i pełny energii początkujący komik. Były właściciel firmy remontowej, wiertarkę postanowił zamienić na mikrofon. Twierdzi że żartować można z każdej tematyki, trzeba mieć po prostu ogromny dystans wtedy żyje się lżej. Jeszcze do niedawna ważył 120kg, ale kiedy już dojście do lodówki wymagało zbyt wielkiego wysiłku postanowił to zmienić. Filipek to po prostu 26-letnia chodząca dawka humoru. Przyjdź na występ i przekonaj się sam. 😊  

MARTA SZCZEPAŃSKA - Kreatywna komiczka z Warszawy, chce by ludzie kochali ją jak zasmażkę, bo kto nie lubi zasmażki? Scena to jej drugi dom, obskakuje rocznie lekko 100 wydarzeń, bo kocha to co robi. Charyzmatyczna, odważna, zaczepna. Nie ma dla niej tematu tabu, tak jak nie ma zawodu, którego w swoim życiu by się nie imała. Agentka nieruchomości, headhunterka, kierowca ubera.

W swoich występach nie boi się poruszać tematów, które inni konsekwentnie pomijają. I to jej główna dewiza: jeśli nie możesz czegoś przegryźć, obróć to w żart!

JAN ZNAJOMSKI – organizator i prowadzący Open-Mike-ów w Lublinie. Człowiek z wadą wymowy, który się nie wstydzi wchodzić na scenę. Na Lubelskiej Scenie Stand-Upu od Grudnia 2019 roku, próbuje sił z różnym efektem.

KAMIL SZCZYGIELSKI -  Jest 20 letnim początkującym stand-uporem. W życiu codziennym jest szalonym człowiekiem. Wszystko co robi stara się zamienić w żart. Dzięki temu powstał pierwszy program pełny prawdziwych historii z jego życia.

ALEKSANDER GĘŚCIAK - Człowiek wielu talentów, błyskotliwy i z wysublimowanym poczuciem humoru. Ogólnie czego się nie dotknie, zmienia się w złoto. Tak mówi o sobie, ale jak był mały to spadł z drzewa na głowę, więc może się mylić...

oraz debiutant: 

MR. TOMI - spięty ze stresu jak koszula z dresu. Prawiczek stand upu, kto wie czy nie rozwinie się lepiej niż papier do .. toaletowy 😊 przyjdź i oceń sam !

Data 26.01.2023

Start o godzinie:  19:00     

Miejsce: OPOLE ul. rynek 32   Ministerstwo śledzia i wódki

BILETY:
20 PLN - przedsprzedaż
30 PLN - w dniu wydarzenia

PULA BILETÓW OGRANICZONA ! 

  • Nagrywanie występów jest zabronione !
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.
  • Występ dla osób powyżej 18 roku życia
  • Wejście na wydarzenie tylko za okazaniem biletu.
26 stycznia 2023, czwartek
Od 1900 Do 2100
46-020 Opole, RYNEK 32
Ministerstwo śledzia i wódki
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz