Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Spektakl dla dzieci oraz spotkanie z Mikołajem

Spektakl dla dzieci oraz spotkanie z Mikołajem

Wydarzenie zakończone

Teatr Kameleon z Krakowa zaprasza 04.12 br. (niedziela) na spektakl dla dzieci pt. "Mikołajkowe Przygody Milusia i Miłasi" oraz na spotkanie z Mikołajem i Mikołajową Świtą do Hotelu Swing, ul. Dobrego Pasterza 124.

Bohaterowie spektaklu wyczekują przybycia Mikołaja, ale Miluś kompletnie nie dba o swoje zdrowie. Zajada się słodyczami, nie lubi warzyw i spędza zbyt dużo czasu przed komputerem, w dodatku uważa, że jest zdrów jak ryba. Jako nauczkę, wróżka oraz dzieci zabierają mu... głos.

Jak Miluś powie Mikołajowi, czy był grzeczny, skoro nie ma głosu? Głosy jakich zwierząt przywrócą mu czarując dzieci, oraz skąd dzieci wiedzą tyle o tym, co dla nas dobre? W komicznym, interaktywnym przedstawieniu o perypetiach dwójki krasnali, pośród salw śmiechu, padną kluczowe odpowiedzi.

W spektaklu pojawi sie Mikołaj, a następnie spotka się z dziećmi, które będą miały okazje przygotować laurki z rodzicami, aby wręczyć je Mikołajowi, zanim On odwiedzi je nocą 6 grudnia ze swoimi prezentami.

04 grudnia 2022, niedziela
Od 1400 Do 1600
31-416 Kraków, Ul. Dobrego Pasterza 124 Hotel Swing
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz