Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Pin Zielony pisze listy do Bravo | Spektakl improwizowany

Pin Zielony pisze listy do Bravo | Spektakl improwizowany

Wydarzenie zakończone

„Drogie Bravo,
Bardzo długo zastanawiałam się, czy napisać ten list… Mam pewien problem, ale do końca nie wiem, do kogo mogłabym się z nim zwrócić. Może wy mi pomożecie? Chodzi o to, że od prawie roku moje życie nie wygląda już tak samo – pracuję i uczę się zdalnie, znajomych widuję tylko na Zoomie, rodziców i dziadków nie przytulam już od bardzo dawna, a w dodatku wszystkie knajpy i miejsca kulturalnych uciech są zamknięte. Nawet człowiek nie może wyjść do ludzi - zjeść ramenu w lokalu, czy obejrzeć impro na żywo. Przygnębia mnie to. Co robić?
Marzena, lat 26”

„Droga Marzeno,
Rozumiemy twoje przygnębienie i niepokój obecną sytuacją. Każdy z nas mierzy się z nią na co dzień i fakt – nie jest to łatwe. Słyszeliśmy, że rząd niedawno złagodził nieco obowiązujące obostrzenia. Teatry i kina zostają otwarte od 12.02 na 2 tygodnie, w spektaklach i seansach może brać udział 50 % publiczności. Co prawda nie rozwiążemy problemu jedzenia w lokalu, czy możliwości powrotu na uczelnię i do pracy, ale może to Cię ucieszy – 18.02. w czwartek Pin Zielony gra swój pierwszy spektakl w tym roku. Nie dziękuj i baw się dobrze! Tylko pamiętaj o założeniu maseczki i dezynfekcji rąk. 


Redakcja Bravo”

Zapraszamy na nasz pierwszy spektakl w tym roku!

Zagramy dla Was serię scenek inspirowanych fragmentami czasopisma „Bravo”.
Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie całkowicie improwizowane, co oznacza, że nie będziemy mieli przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci oraz dialogów.

Dajcie się porwać w sentymentalną podróż do lat młodości 

___________________________________
KTO? Teatr Improwizacji Pin Zielony
GDZIE? Wędrówki Pub Wrocław
KIEDY? 18.02.2021 r., godz. 20:00

18 lutego 2021, czwartek
Od 2000 Do 2145
50-008 Wrocław, Podwale 37
Wrocław
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz