Nowe wydarzenie
WRONA | KONCERT POŻEGNALNY | 16.11 | KRAKÓW | + DARIA DORATO

WRONA | KONCERT POŻEGNALNY | 16.11 | KRAKÓW | + DARIA DORATO

Wydarzenie zakończone

Ostatni koncert na trasie promującej solowy album WRONY „𝙎𝙀𝙉 𝙊 𝙎𝙈𝘼𝙆𝙐 𝙇𝙐𝙆𝙍𝙀𝘾𝙅𝙄”!

★彡[ᴛɪᴍᴇᴛᴀʙʟᴇ:]彡★

𝟮𝟬:𝟬𝟬 START

𝟮𝟬:𝟯𝟬 SUPPORT: DARIA DORATO

𝟮𝟭:𝟬𝟬 WRONA

𝗪𝗥𝗢𝗡𝗔:
Róż, elektronika i punkowe korzenie.
Wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i producentka pochodząca z Krakowa, występująca w formie solo actu. Współzałożycielka i perkusistka rockowego girls bandu 𝗕𝗿𝗮𝗶𝗻'𝘀 𝗔𝗹𝗹 𝗚𝗼𝗻𝗲 z którym wystąpiła w IV edycji programu 𝗠𝘂𝘀𝘁 𝗕𝗲 𝗧𝗵𝗲 𝗠𝘂𝘀𝗶𝗰 docierając do półfinału. Laureatka konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" organizowanego przez Radio Czwórka. 

W listopadzie 2021 ukazał się solowy album WRONY “𝗦𝗘𝗡 𝗢 𝗦𝗠𝗔𝗞𝗨 𝗟𝗨𝗞𝗥𝗘𝗖𝗝𝗜” a utwory ""TERAZ JA!!!", "DOUBLE TAP" i "JAK DEBBIE HARRY", czyli single promujące wydawnictwo, są na bieżąco grane przez Jedynkę, Czwórkę, Radio 357 oraz wiele rozgłośni regionalnych. Utwory znalazły się również na czołowych playlistach serwisów streamingowych, takich jak: New Music Friday, EQUAL Polska, Dziewczyny Mają Głos, Świeżaki czy Rising Polska. Artystka wystąpiła na największych polskich festiwalach takich jak 𝗝𝗮𝗿𝗼𝗰𝗶𝗻 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘄𝗮𝗹, 𝗝𝗮𝗺 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘄𝗮𝗹 czy 𝗙𝗘𝗦𝗧 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹, dzieląc scenę z czołówką alternatywnej sceny muzycznej. Koncert w Krakowie to koncert zamykający erę “𝗦𝗢𝗦𝗟” i jednocześnie zapowiadający nowy, muzyczny rozdział.

𝕾𝖔𝖈𝖎𝖆𝖑 𝖒𝖊𝖉𝖎𝖆: 
► https://www.facebook.com/WronaMusic​​ 
► https://instagram.com/wronaofficial​​ 
► https://twitter.com/wronaofficial​​ 
► https://www.tiktok.com/@princesswrona

𝗗𝗮𝗿𝗶𝗮 𝗗𝗼𝗿𝗮𝘁𝗼:
aktorka, wokalistka, autorka tekstów i akordeonistka, urodzona w Nowym Targu. Tworzy muzykę z gatunku electro/alternative/pop. Swoje muzyczne inspiracje czerpie z dorobku takich artystów jak Prodigy, Björk, Lana del Rey, Massive Attack, Die Antwoord czy La Roux. Po wieloletniej przerwie spowodowanej poważnym wypadkiem, powraca do świata „żywych”, prezentując m.in. materiał ze swojego samodzielnie wydanego albumu pt. „It Should Be On The Radio”.

 

★彡[ᴛɪᴄᴋᴇᴛꜱ]彡★

PRZEDSPRZEDAŻ: 15 PLN

WJAZD: 20 PLN (w dniu koncertu, do kupienia na miejscu)

 

Na miejscu będzie możliwość zakupienia płyt i merchu 💗
Do zobaczenia!

16 listopada 2022, środa
Od 2000 Do 2330
31-020 Kraków
ul. Single Scena Music Bar
Świętego Marka 21
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz