Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Islandia - Tandem Trip

Islandia - Tandem Trip

Bilety od 10 PLN

PRAWDZIWA UCZTA DLA FANÓW PÓŁNOCY

Wyobraźcie sobie szarą pustynię pokrytą powulkanicznym pyłem, gdzie wiatr wieje z prędkością 18 m/s, a temperatura zwykle nie przekracza 12 stopni Celsjusza.

Tak wygląda interior na Islandii na drodze F26 - Sprengisandur. Trudno tamtędy przejechać samochodem 4x4, a co dopiero na... tandemie.

Para podróżników, Piotr Papier i Gabriela Kwarta, wpadła na szalony pomysł i pokonała 400 km na dwuosobowym rowerze z samego południa na północny brzeg wyspy. Projekt nazwany "Tandem Trip" nie był jednak tylko ekstremalnym wyzwaniem. Po zakończonej podróży właściciele przekazali rower Islandzkiemu Stowarzyszeniu Osób Niewidomych i Słabowidzących jako prezent.

Jeśli jesteście ciekawi: dlaczego? i jak wyglądała 9-dniowa podróż przez "pustkę", zakończona spacerem po lodowcu i erupcją wulkanu? Przyjdźcie na spotkanie 16 października 2022, godz. 16:00! Będzie dużo zdjęć, filmów, opowieści i islandzkie słodycze!

16 października 2022, niedziela
Od 1600 Do 1800
50-040 Wrocław, Podwale
WedrowkiPub
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz