Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Dzika Radunia - spływ kajakowy

Dzika Radunia - spływ kajakowy

Wydarzenie zakończone

Zapraszamy na spływ kajakowy środkowym odcinkiem Raduni.

Wypożyczamy cały potrzebny sprzęt do samodzielnego płynięcia tą piękną rzeką.

Dystans do wyboru 10 lub 14 km.

 

Ten dziki odcinek rzeki Raduni jest odpowiedni dla osób, które już pływały kajakiem i posiadają umiejętności manewrowania.  Nie mniej jednak fragment ten jest zaliczany do stosunkowo łatwych, ale miejscami dosyć uciążliwy i zarośnięty, na pewno zróżnicowany i bez nudy 😊  

 

 

Miejsce startu spływu:

1) Wariant 10 km (bez przenosek): przystań kajakowa Lniska https://goo.gl/maps/H6f6rbNWDG53ggqBA (samochody można zaparkować na polance w tym miejscu https://goo.gl/maps/BczEBjD8Uik8vijr6 )

 

2) Wariant 14 km (1 przenoska w Lniskach): miejsce wodowania Żukowo https://goo.gl/maps/XxaWvL57Q6ogb8FW7 (samochody można zaparkować przy przystani kajakowej https://goo.gl/maps/fbZcx1XyFENaUec97 )

 

Miejsce mety:

Polanka piknikowa na końcu zbiornika wodnego Łapino: https://goo.gl/maps/DefDrqKkogpmjaL68

 

 

Logistyka spływu wygląda następująco:

- Spotykamy się na w/w punkcie startowym o godz. 11:00 (wariant dłuższy 14 km) lub 12:00 (wariant krótszy 10 km). Tam zostawiacie swoje samochody i schodzicie na wodę z kajakami.

- Płyniecie rzeką Radunią ok. 4h (wariant krótszy) lub ok. 5h (wariant dłuższy), po drodze możecie zrobić przerwę np. w Niestępowie.

- Na mecie my czekamy na Was, po załadunku kajaków zapewniamy transport kierowców na miejsce startu do samochodów (czas przejazdu w jedną stronę ok 15 min). Następnie kierowcy wracają po swoje załogi na metę. Na mecie jest ogólnodostępna polanka piknikowa z miejscem na grilla.

 

 

Koszt:

Kajak 2-os (DAG Pro Tour 470): 70 zł/osoba, czyli 140 zł za kajak

Kajak 1-os (Rotomod Solo Lux): 80 zł

W cenę wliczone wypożyczenie kajaków, wioseł, kamizelek asekuracyjnych/ratunkowych, worków wodoszczelnych (1 na kajak) oraz wspomniany wyżej transport powrotny kierowców.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja.

 

 

Pamiętajcie proszę o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości niezbędnego do wglądu przy wypożyczeniu.

 

*Zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu w przypadku niesprzyjającej pogody lub zbyt małej ilości chętnych (w takim przypadku zwracamy całość wpłaconej kwoty).

06 sierpnia 2022, sobota
Od 1100 Do 1700
Żukowo
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz