Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
Australia Nieoczywista

Australia Nieoczywista

Wydarzenie zakończone

Australia kojarzy się przede wszystkim z kangurami, rajskimi plażami, surferami, Wielką Rafą Koralową i czerwonym piaskiem Outbacku. To wszystko prawda.

Ale co jeśli powiedziałabym wam, że Australia to także mglista, zielona Tasmania, z której odpływają statki na Antarktydę? Że w Australii oprócz kangurów i koala żyją także foki, wieloryby i pingwiny? Że są w Australii góry, gdzie zimą pada śnieg, i miejsca tak gorące, że ludzie mieszkają tam w skalnych grotach?

Podczas tej prelekcji, będziecie mieć szansę poznać Antypody od tej mniej znanej strony. Odwiedzicie miejsca, o których mało pisze się w przewodnikach, usłyszycie o tym jakie podróżnicze wyzwania stawia przed Europejczykami Australia, co w niej zachwyca, co szokuje, co dziwi, oraz co takiego sprawia, że regularnie wygrywa w rankingach najlepszych miejsc do życia na świecie.

***

Ania Baranek- podróżniczka, przewodniczka i tłumaczka z Krakowa, od 7 lat na stałe w Sydney. Na swoim blogu "w Krainie Oz" pisze o Australii, emigracji i dalekich podróżach. 

28 lipca 2022, czwartek
Od 1900 Do 2100
50-040 Wrocław, Podwale
WedrowkiPub
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz