Nowe wydarzenie
Odkryj Siłę Twojej Wyobraźni na Warsztatach Visual Thinking!

Odkryj Siłę Twojej Wyobraźni na Warsztatach Visual Thinking!

Wydarzenie zakończone

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak uwolnić potencjał swojej kreatywności? 

Czy pragniesz doświadczyć prawdziwego luzu i swobody w wyrażaniu swoich myśli? 

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję! :D

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w naszych inspirujących warsztatach "Visual Thinking", które są stworzone specjalnie dla Ciebie :)

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Warsztaty Visual Thinking to miejsce, gdzie przestajesz myśleć tradycyjnie, a zaczynasz eksplorować nowe wymiary swojej kreatywności. Pozwól swoim pomysłom swobodnie rozkwitać!
  • Odkryj Moc Rysowania: Nie musisz być artystką, aby korzystać z dobrodziejstw rysowania. Visual Thinking pozwoli Ci odkryć, jak proste szkice mogą być potężnym narzędziem wyrażania pomysłów.
  • Zmniejsz Stres i Zrelaksuj Umysł: Przez rysowanie i wizualne organizowanie myśli, doświadczysz naturalnego odprężenia. To doskonała okazja, aby odciąć się od codziennego zgiełku i znaleźć wewnętrzny spokój.
  • Buduj Nowe Relacje: Warsztaty to również świetna okazja, aby poznać inne kobiety, które, podobnie jak Ty, pragną rozwijać swoją kreatywność i czerpać radość z procesu twórczego :)

Na 2-godzinnych warsztatach nauczymy się jak rysować swoje myśli i emocje przy pomocy prostych schematycznych postaci, chmurek, dymków oraz ikon. Pomoże to nam zobaczyć i uwolnić nasze blokady i schematy myślowe. Będziecie mogły się same przekonać jak tworzenie notatek graficznych pozwoli nam na pozostanie Tu i Teraz oraz w jaki sposób możemy za pomocą prostego rysunku zilustrować i obserwować nasze myśli. 

Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne w czasie warsztatów - Ty po prostu przyjdź i baw się dobrze :)

Masz pytania? 

Pisz na: [email protected] 

08 marca 2024, piątek
Od 1800 Do 2000
43-400 Cieszyn
ul. Motelowa 16
I piętro
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz