Polityka prywatności
Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityka Prywatności
Nowe wydarzenie
I Conference&Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości

I Conference&Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości

Wydarzenie zakończone

I Conference&Expo Sądecka Turystyka

W najlepszym możliwym miejscu! - W Hotelu 5* Belmonte Krynica-Zdrój – najnowszy hotel na Sądecczyźnie!

I Conference&Expo Sądecka Turystyka

To event dla branży turystycznej, samorządu i organizacji pozarządowych. Organizowany po raz pierwszy w 2022 roku, zaplanowany jest jako coroczne wydarzenie cykliczne.

Charakter wydarzenia

I Conference&Expo Sądecka Turystyka ma mieć charakter konferencji branżowej opartej w głównej mierze o bogate prezentacje multimedialne, eksperckie panele dyskusyjne oraz główną część galową, podczas której organizator przewiduje wręczenie nagród i wyróżnień dla przedstawicieli samorządu oraz przedsiębiorców z branży turystycznej. Celem wydarzenia jest konsolidacja samorządów z branżą turystyczną i wypracowanie nowych modeli współpracy opartych o nowoczesne narzędzia do marketingu miejsc, promocji regionu i budowa wartościowych sieci biznesowych.

Drugą strefą jest strefa EXPO, w której prezentować się będą wystawcy związani z nowymi technologiami w turystyce, turystyką rowerową oraz branżą wydawniczą. 

12 grudnia 2022, poniedziałek
Od 0930 Do 2100
33-380 Krynica-Zdrój, Piękna 23
Dogodny wjazd od ulicy Zamkowej
Stwórz swoją stronę wydarzenia
Zapisuj uczestników, sprzedawaj bilety
Zacznij już teraz